Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,050
 Najnowszy Użytkownik: ~Betty
Dzisiejsi Solenizanci
Ritsukox

WinxBlogger- portal internetowy
Przywitaj się
❧  Cześć!  ☙

AutorCześć!
~Bastet12
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-07-2019 20:47
Hej!
Z tej strony Liz. W tym roku kończę 22 lata, co czyni mnie jednym z weteranów Winxa (a przynajmniej bliżej niż dalej szeroki uśmiech )
Do tej pory cicho obserwowałam tę stronę, ale pojawienie się nowego Enchantixu popchnęło mnie do założenia konta i wymieniania się z Wami opiniami.
Na co dzień jestem studentką i właśnie zaczynam przygodę z psychologią, choć pierwszy kierunek, który ukończyłam, to dietetyka kliniczna. W ramach hobby rysuję, choć zwykle jest to przelewanie pomysłów nt. OC na papier.
Bardzo miło mi się do Was przyłączyć. Dzięki!
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Cześć!
~Lau
Moderator

avatar
Dodane dnia 26-07-2019 21:56
Cześć, z tej strony Lau - jedna z moderatorek.
Winxem interesuję się już chyba tylko z sentymentu. Bardziej preferuję Gravity Falls, Star Butterfly no i przede wszystkim Marvela. Tak jak Ty, zaczynam przygodę ze studiami, chociaż będzie to mój pierwszy kierunek (i mam nadzieję, że ten wymarzony).
Uwielbiam książki Trudi Canavan i ogólnie fantastykę. Sama też próbuję pisać oraz rysować swoje OCki, chociaż styl winxowy porzuciłam już dawno.
To może na koniec parę pytań:
Pokażesz kiedyś swoje rysunki?
Jakiej muzyki słuchasz?

Witaj na WB!


Opowiadania: Kryształ Soldenu
dA|Wtt
nie? http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Cześć!
~Bastet12
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-07-2019 22:53
Cześć, Lau!

Zgodzę się z tym sentymentem - dla mnie Winx skończył się na czwartym sezonie, tuż przed śmiercią (?) Nabu. Przyznam, że nie oglądałam żadnych z tytułów, które podałaś. Jeśli chodzi o kreskówki/anime, to kocham Digimon, pierwsze cztery sezony, oczywiście w oryginale.

Który kierunek będziesz studiować?

Jeśli chodzi o muzykę, to nie mam ulubionego gatunku, raczej skupiam się na brzmieniu piosenki. Słucham różne rzeczy, poprzez Elektryczne Gitary po Johnny'ego Casha,

Póki co rysuję tradycyjnie, na papierze. Mój ukochany styl to ten z Witch - pięknie wyraża emocje, jest w nim miejsce na różne sylwetki i twarze, a przede wszystkim jest całkiem naturalny - tam 13-latka wygląda na swój wiek.
Pierwszy z rysunków powstał na bazie gotowej postaci, bo hurtowo rysowałam wszystkie przemiany.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Cześć!
~Sivlanaya
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-07-2019 11:10
Hej! Widze wspólne hobby. Ja też rysuję, ale nie tylko, bo też maluję, robię origami, ozdabiam okładki, pudełka itd. Winx Clubem się już nie interesuję. Jeszcze czasami wchodzę żeby coś skomentować dot. 8 sezonu.
No i pytanko: skąd się wziął twój nick? Jestem ciekawa.


Awatar od Lunaris - dziękuję!
Czy ktoś tego jeszcze używa?? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Cześć!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-07-2019 12:09
Witaj Liz! Fajnie, że zdecydowałaś się dołączyć do nas uśmiech

Ja jestem MrDark i chyba mogę o sobie powiedzieć, że jestem prawdziwym weteranem Winx :D
Lubię nowe technologie, zwiedzać i poznawać nowe rzeczy i miejsca, hobbystycznie rysuję. Swoją przygodę ze studiami już zakończyłem i pracuję w zawodzie. Mimo upływu czasu i dużego "ale" w stosunku do nowych sezonów i pomysłów Rainbow Winx dalej mają miejsce w moim sercu.

Fajnie, że rysujesz, podobają mi się Twoje prace! Twórz dalej, na forum mamy dział rysunków, mam nadzieję, że się podzielisz z nami kolejnymi pracami mruga

Życzę Ci udanego pobytu! ;]]

Ach, no i zgodnie z tradycją to jakieś pytania. No to ode mnie czy umiesz gotować i z jakiego regionu Polski jesteś?


Tell me - do you fear death?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Cześć!
~Bastet12
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-07-2019 22:43
Sivlanaya - w podstawówce grupą bardzo interesowaliśmy się mitologią egipską i wtedy przyjęłam rolę kociej bogini. Do dziś nick został z sentymentu.

MrDark - dziękuję! szeroki uśmiech Jestem z małopolski. Częściej piekę, ale lubię też gotować, najczęściej polskie, codzienne potrawy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Cześć!
~Lau
Moderator

avatar
Dodane dnia 28-07-2019 10:31
Szkoda, bo naprawdę, wciąż przed twórcami GF chylę czoła za przemyślaną fabułę i te wszystkie smaczki. A przez MCU przechodzę "załamanie" nerwowe xD
Co do kierunku studiów, to będzie to albo sztuka gier, albo projektowanie graficzne. Wciąż czekam aż mi zagraniczna uczelnia odpisze, czy mi "zabezpieczyli" miejsce (': Albo w ostateczności bezpieczeństwo jądrowe. (Taaaa, skomplikowałam sobie życie).
Ładne są te twoje prace! Podobają mi się. Myślałaś kiedyś nad tym, żeby przenieść je na ekran komputera? W sensie rysować w programach graficznych?


Opowiadania: Kryształ Soldenu
dA|Wtt
nie? http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Cześć!
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 28-07-2019 15:59
Cześć, Liz!

Mam na imię Paulina, ale tutaj jestem Lunaris. Liczę sobie szesnaście lat, a Winx towarzyszy mi od wczesnego dzieciństwa. Uwielbiam fantasy i steampunk, w wolnym czasie piszę, grywam na PBFach, oglądam anime i niekiedy dłubię w Gimpie.

Wracając do tematu Winxa, pozwolę sobie zapytać o ulubionego wroga (tudzież wrogów) oraz czarodziejkę :D.

Miłego pobytu!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 28-07-2019 16:00
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Cześć!
~Bastet12
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-07-2019 23:16
Lau - Tak czy inaczej, masz coś potencjalnie przyszłościowego!
Dziękuję! W tej chwili nie mam na to warunków, ale pewnego dnia bardzo chciałabym przerzucić się na tablet.

Lunaris - Moja ulubiona czarodziejka to Roxy, z Winx Tecna. Z wrogów najlepszy był Valtor, bo rzeczywiście miał w sobie tę elegancję, ten urok :D I choć to off topic, to dalej mam żal do Rainbow za zabice Nabu, który był jedynym dojrzałym chłopakiem z całej grupy, nie to co Nex i Roy, którzy emocjonalnie idealnie pasują do Skya i gangu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Cześć!
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 03-08-2019 12:10
Cześć, bardzo miło mi cię powitać, tym bardziej, że również jak ja, jesteś tym "starszym" fanem. Ja jestem administratorką WinxBlogger, jak już może widziałaś. Zajmuję się ostatnio większością rzeczy, jakie masz okazje widzieć. Mam nadzieję, że będziesz się tutaj dobrze czuła i zostaniesz z nami na dłużej :>.
Jeżeli chodzi o mnie, to ciężko nazwać mnie obecnie fanką Winx, bo od 5 sezonu moje zainteresowanie tą kreskówką spadło. Sytuacja zmieniła się tylko podczas emisji World of Winx, a obecnie widząc 8 sezon zawsze zastanawiam się, co ja tu robię. Mimo wszystko prowadzenie strony to moje hobby i ciężko byłoby mi teraz to wszystko rzucić.
Powodzenia życzę dalej na studiach, ja właśnie swoje skończyłam miesiąc temu i cieszę się upragnioną wolnością :D
Ode mnie pytanie: graficzyłaś kiedyś w photoshopie? Który sezon jest twoim ulubionym i co sądzisz o przyszłym serialu live-action?


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Cześć!
~Bastet12
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-08-2019 19:57
Hej, Flama!
Jeszcze nie rysowałam elektronicznie, ale wkrótce planuję zacząć.
Najbardziej lubię sezon 1, pewnie dlatego, że do niego najczęściej się wraca, i jest najbardziej... 'cozy'? 'Homely'? Brakuje mi słowa szeroki uśmiech Coś pomiędzy znajomy a przytulny.
Jeśli chodzi o live-action, sama 'Drama overload' fabuła to nie jest coś, po co bym sięgnęla, i nie rozumiem, po co naklejać logo Winx Club na coś, co pod inną nazwą Winxa nawet by nie przypominało.Tak czy inaczej, z czystej ciekawości obejrzę :D
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Cześć!
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 07-08-2019 22:51
Cześć Liz~
Z tej strony Suzanne, ale wszyscy mówią mi Suza. Miło mi Cię poznać :D Ja również interesuje się Winx'em już tylko z sentymentu, od 5. sezonu odcinki oglądałam w kratkę, a właściwie to można powiedzieć, iż widziałam ich bardzo niewiele (ale raczej nic mnie nie ominęło, bo słyszałam, że związek mojej ulubionej pary czyli Musy i Rivena zszedł na psy). Ogólnie to lubię wracać do sezonów 1-3 (no ewentualnie jeszcze do 4), taki sentyment mi się włącza. Szkoda, że tak strasznie skrzywdzili Winx'a w ósmym sezonie :/
Co do mnie - to ja właśnie zaczynam studia, także też jestem w pewnym sensie "weteranką", chociaż w sumie tutaj na WB dużo nas takich starszaków, haha
No i standardowo pytanie na dzień dobry - jakie książki/filmy lubisz?

Miłego pobytu na WB!~
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Cześć!
~Elyon
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-09-2019 15:18
Hej wszystkim!
Nie za dużo udzielam się na wb a już zwłaszcza na forum, ale widzę że zbierają się tu same 'staruchy' więc co mi tam. Nazywam się Anna (serio wolę Anna, niż Ania, Ania brzmi wieśniacko xd), ale mówię mi Elyon. Mam 22 lata, studiuję w Warszawie. Podobnie ja wy, Winx traktuję raczej sentymantalnie, Oglądam nowe odcinki, ale raz i potem już do nich nie wracam. Oglądam dużo seriali, również tych kreskówkowych (Star Butterfly, Miraculous, Gravity Falls), ale ostatnio wracam do seriali które już kiedyś oglądałam, więc nie nadarzam nad tymi nowymi. Filmy też lubię, głównie sensacyjne, kryminalne, szpiegowskie. Poza tym lubię rysować, ale tylko dla siebie. Jak widzę jak rysują inni to jest mi wstyd pokazywać swoje bazgroły.

Teraz pytanie odemnie, Liz: Który sezon lubisz najmniej?
No i witaj na WB!


avatar ©Meredith
http://instagram.com/picsofwinx Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Cześć!
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-09-2019 22:15
Cześć! Ja jestem Stellka. Mam 20 lat. Na WB od 2012 roku. Miło Cię tu gościć. Moja ulubiona czarodziejka to Stella. Jestem bardziej fanką World of Winx oraz pierwszych trzech sezonów Winx. Oprócz Winx to jestem mega fanką Lucyfera i F.r.i.e.n.d.s. Lubię słuchać różnorodnej muzyki.
Nie będę zabierać ci Twojego show. Jeszcze raz gorąco witam. Tylko szlachta ma tu kontouśmiech


Dziękuję, Zuza <3
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Cześć!
~Bastet12
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-09-2019 13:34
Suza - hej! Z książek lubię wszelkiego rodzaju poradniki, ale bardziej dotyczące etyki charakteru (praca nad moralnością) niż osobowości (manipulacja drugą osobą). Poza tym raczej konkretne pozycje (np. Córka dyrektora cyrku Josteina Gaardera, cykl o Enderze Orsona Scotta Carda, Autostopem przez Galaktykę Douglasa Adamsa...) niż konkretny gatunek. Filmy rzadko oglądam, prędzej seriale, i tutaj kocham głównie klasyki. F.r.i.e.n.d.s., dr House, Gwiezdne Wrota, Lie to Me, Hawaii Five-0...

Elyon - cudowny nick <3 :D W przypadku najmniej ulubionego sezonu, to musi być ósmy. Tutaj po raz pierwszy złapałam się za głowę i zastanawiałam, co ja takiego oglądam. Poza tym siódmy już był 'nie tego'.

Stella - cześć! Miło poznać kolejną fankę F.r.i.e.n.d.s.!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.