Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

WinxBlogger- portal internetowy
Przywitaj się
❧  Hej, tu Agatha!  ☙

AutorHej, tu Agatha!
~Agatha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-09-2017 15:10
Nazywam się Agata, mam 14 lat, uczęszczam do drugiej gimnazjum, jestem z woj. lubelskiego. Winx'em interesuję się już od ponad czterech lat. WB znam od jakiegoś czasu i miałam tu kiedyś konto. Nie oglądam praktycznie Winx, chyba skończyłam na sezonie 6 albo 5, ale jednak mam do nich ogromny sentyment. Szkoda tylko, że stały się takie cukierkowe. Moją ulubioną z Winx jest Musa, którą lubię za jej temperament oraz odmienność. Drugą postacią, którą cenię jest chyba Flora i to pewnie za podobieństwo do mnie (nieśmiałość i wygląd :P).

Z charakteru jestem dość trudną osobą, upartą. Na początku jestem zazwyczaj bardzo nieśmiała i ogólnie nastawiona, że i tak nikt mnie nie polubi. Wiem, że to błąd, ale cóż...
Po jakimś czasie dopiero można mnie poznać i polubić. Ogólnie jestem zwariowana i trochę dziwna xD Mimo wszystko jestem całkiem twardą osobą i często stawiam na swoim, co zazwyczaj nie podoba się moim koleżankom z klasy (PS. jest nas tylko cztery, a nie umiemy nigdy się dogadać i każda z nas jest równie uparta. O, ironio!). Wiem, że mam wady i walczę z nimi, ale czasami jednak mi to nie wychodzi.

Bardzo lubię czytać i oglądać seriale. Czytam różne książki, ale chyba głownie fantasy i romanse. Moje ulubiona seria książek to Dary Anioła - jedną z najlepszych (moim zdaniem) postaci jest Simon, Jace oraz Magnus, który z Alec'em tworzy ciekawą parę <33 Jeśli chodzi o seriale to chyba mam trzy takie ulubione: Przyjaciele, Czarodziejki i Pamiętniki wampirów <3 Zazwyczaj z filmów, seriali czy czegokolwiek moje ulubione postacie są sarkastyczne, hehe. Jeśli chodzi o muzykę to słucham głownie rokcu i popu. Moje ulubione zespoły to U2 i Linkin Park.

Czasami lubię sobie porysować, głownie na kartce. Ostatnio też zainteresowałam się fotografią oraz anime (jak na razie zaczęłam oglądać Sword Art Online, więc jeśli możecie to napiszcie mi kilka ciekawych tytułów). Poza tym próbuję uczyć się języka angielskiego i francuskiego. Pierwszy z nich mam w szkole, ale wiadomo jak tam uczą języków (z resztą to zależy od nauczyciela), a drugiego uczę się sama. Jakieś inne zainteresowania? Od jakiegoś czasu chodzę na zajęcia taneczne, ale nie wiem jeszcze jak to się potoczy.

Nie wiem za bardzo, co tu jeszcze dodać, więc jeśli macie jakieś pytania to możecie pisać. Do zobaczenia! ;)


"Jako dzieci wszystkiego się baliśmy: ciemności, potworów pod łóżkiem...
i modliliśmy się już o rano, aby te strachy sobie poszły.
Choć one tak naprawdę nie odchodzą"
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Agatha!
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 29-09-2017 17:14
Cześć, Agata!
Z tej strony Paulina, twoja rówieśniczka, w internecie zwana najczęściej po prostu Luną, na WB zaś należę do tutejszych moderatorów. "Winx" towarzyszy mi od dziecka - czuję do niego ogromny sentyment, choć również uważam, że pierwsze sezony były znacznie lepsze od obecnych - przynajmniej spin-off "World of Winx" jest całkiem niezły :D. Trójca moich ulubionych czarodziejek to Flora, Layla i Musa, jeśli zaś chodzi o wrogów, bezdyskusyjnym faworytem jest Valtor.
Lubię graficzyć, pisać opowiadania i czytać książki. Mianuję się miłośniczką fantastyki, ze szczególnym uwzględnieniem fantasy i steampunku (ten ostatni jest dla mnie bardzo atrakcyjny wizualnie - uwielbiam stroje w tym stylu). Od ponad roku oglądam anime - raczej nieprędko opuszczę fandom. Moim ulubionym (tylko jemu na razie wystawiłam dziesiątkę na MALu, to o czymś świadczy) jest "Fullmetal Alchemist: Brotherhood" (to nie to samo co alternatywna wersja, "Fullmetal Alchemist" - "FMA: B"jest wierne oryginałowi). Uważam, że z nowszych produkcji na uwagę zasługują choćby "Made in Abyss" czy "Boku no Hero Academia" (obecnie są dwa sezony).
Lubisz rysować - może zamieścisz swoje prace na WB? Z chęcią bym je zobaczyła, choć znawca ze mnie żaden ^^.

Miłego pobytu c:.



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 29-09-2017 17:16
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Agatha!
~Agatha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-09-2017 17:39
Lunaris napisał/a:
Cześć, Agata!
Z tej strony Paulina, twoja rówieśniczka, w internecie zwana najczęściej po prostu Luną, na WB zaś należę do tutejszych moderatorów. "Winx" towarzyszy mi od dziecka - czuję do niego ogromny sentyment, choć również uważam, że pierwsze sezony były znacznie lepsze od obecnych - przynajmniej spin-off "World of Winx" jest całkiem niezły :D. Trójca moich ulubionych czarodziejek to Flora, Layla i Musa, jeśli zaś chodzi o wrogów, bezdyskusyjnym faworytem jest Valtor.
Lubię graficzyć, pisać opowiadania i czytać książki. Mianuję się miłośniczką fantastyki, ze szczególnym uwzględnieniem fantasy i steampunku (ten ostatni jest dla mnie bardzo atrakcyjny wizualnie - uwielbiam stroje w tym stylu). Od ponad roku oglądam anime - raczej nieprędko opuszczę fandom. Moim ulubionym (tylko jemu na razie wystawiłam dziesiątkę na MALu, to o czymś świadczy) jest "Fullmetal Alchemist: Brotherhood" (to nie to samo co alternatywna wersja, "Fullmetal Alchemist" - "FMA: B"jest wierne oryginałowi). Uważam, że z nowszych produkcji na uwagę zasługują choćby "Made in Abyss" czy "Boku no Hero Academia" (obecnie są dwa sezony).
Lubisz rysować - może zamieścisz swoje prace na WB? Z chęcią bym je zobaczyła, choć znawca ze mnie żaden ^^.

Miłego pobytu c:.


Miło mi cię poznać! Wow'a jeszcze nie oglądałam, bo nie mogę się zebrać. Ja również uważam, że Valtor jest najlepszym czarnym charakterem. Przystojny, mroczny, zły no i oczywiście z klasą.
Jeśli chodzi o anime, o którym wspomniałaś to coś już o nim słyszałam, więc wpiszę je na swoją listę uśmiech
Może wkrótce zamieszczę jakieś prace, choć ostrzegam, że nie są jakieś wybornie piękne.
Mam też do ciebie pytanka, masz jakieś ulubione książki ? No i gdzie mogłabym przeczytać twoje opowiadania ?
Pozdrawiam.


"Jako dzieci wszystkiego się baliśmy: ciemności, potworów pod łóżkiem...
i modliliśmy się już o rano, aby te strachy sobie poszły.
Choć one tak naprawdę nie odchodzą"
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Agatha!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-09-2017 22:01
Witaj Agato!
Ja jestem MrDark, fan Winx i nowych technologii. Udzielam się tu w dziale pomocy i w Encyklopedii. Nie wiem, co mogę o sobie powiedzieć, więc jak masz pytania to pisz śmiało!
Również lubię czytać.
Pokazałabyś może jakieś swoje prace?
Pozdrawiam i życzę miłego pobytu!


Tell me - do you fear death?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Agatha!
~Qxwerxy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-09-2017 22:40
Hej Agatha,
Ja jestem Qxwerxy. Też jestem tu dość nowa ale, się przywitam. Jestem Twoją rówiesniczką i też kocham seriale i książki. Czasem od niechcenia coś pograficzę, ale to rzadko. Całkiem niedawno odkryłam Manuela Riosa i potrafię przesiedzieć pół dnia na słuchaniu jego wykonania piosenek. Poza tym jestem fanką Eda Sheerana. O mnie już wystarczy, ale jakbyś chciała się czegoś o mnie dowiedzieć to pisz śmiało.
Mam dwa pytanka...
1. Czy masz ulubionego wykonawcę lub piosenkę?
2. Na jaki rodzaj tańca chodzisz?
68212227 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Agatha!
~Agatha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2017 08:07
MrDark napisał/a:
Witaj Agato!
Ja jestem MrDark, fan Winx i nowych technologii. Udzielam się tu w dziale pomocy i w Encyklopedii. Nie wiem, co mogę o sobie powiedzieć, więc jak masz pytania to pisz śmiało!
Również lubię czytać.
Pokazałabyś może jakieś swoje prace?
Pozdrawiam i życzę miłego pobytu!


Cześć! Miło mi cię poznać MrDarku!
Myślałam już o tym, żeby udostępnić coś na WB, więc może za kilka dni coś wstawię.
Mam jeszcze pytanko: Jakiego gatunku czytasz książki? Jakieś tytuły ?
Pozdrawiam uśmiech



Qxwerxy napisał/a:
Hej Agatha,
Ja jestem Qxwerxy. Też jestem tu dość nowa ale, się przywitam. Jestem Twoją rówiesniczką i też kocham seriale i książki. Czasem od niechcenia coś pograficzę, ale to rzadko. Całkiem niedawno odkryłam Manuela Riosa i potrafię przesiedzieć pół dnia na słuchaniu jego wykonania piosenek. Poza tym jestem fanką Eda Sheerana. O mnie już wystarczy, ale jakbyś chciała się czegoś o mnie dowiedzieć to pisz śmiało.
Mam dwa pytanka...
1. Czy masz ulubionego wykonawcę lub piosenkę?
2. Na jaki rodzaj tańca chodzisz?


Hej, Qxwerxy!
Fajnie, że się przywitałaś. Nie jestem ogromną fanką Ed Sheerana, ale lubię słuchać jego piosenek np. Shape of you oraz Galway Girl. Tak jak mówiłam to moje ulubione zespoły to U2 i Linki Park, a ulubione piosenki to chyba Numb, Beautiful Day i With or without you. Ostatnio też coś mnie wzięło na słuchanie Shut up and dance - Walk the moon,
Chodzę na zajęcia z tańca towarzyskiego tylko, że nie mam pary xD
Ja też mam do ciebie jedno pytanko. Jakie są twoje ulubione seriale i książki?
Pozdrawiam.


"Jako dzieci wszystkiego się baliśmy: ciemności, potworów pod łóżkiem...
i modliliśmy się już o rano, aby te strachy sobie poszły.
Choć one tak naprawdę nie odchodzą"
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Agatha!
~Qxwerxy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2017 09:54
Agatha napisał/a:
Chodzę na zajęcia z tańca towarzyskiego tylko, że nie mam pary xD
Ja też mam do ciebie jedno pytanko. Jakie są twoje ulubione seriale i książki?
Pozdrawiam.


Agatho jakie miłe zaskoczenie! Ja chodziłam na taniec towarzyski dwa lata, a wcześniej przez dwa lata chodziłam na różne inne rodzaje tańca. Przez pierwsze pół roku też nie miałam partnera więc się nie przejmuj tym. Ktoś się zawsze znajdzie. Moim ulubionym serialem było PLL, ale końcówka mnie bardzo zawiodła. Teraz ulubionego serialu nie mam. Uwielbiam książkę P.S I like you i całą serię Harrego Pottera.
Do zobaczonka.
68212227 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Agatha!
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2017 16:45
Witaj, jestem Iza, no mi mam 20 lat. Podobnie jak Ty moim ulubionym zespołem jest Linkin Park i Luxtopeda. Lubię też czytać książki, głowice fantasy, "Dary Anioła", "Szeptem", lubię styl pisania Beccy Fitzpatrick i Lauren Oliver, nadal podobają mi się młodzieżowe książki. Do tego prowadzę bloga oraz rysuje od jakiś 4 lat, nadal mi się nie znudziło xd. Jakbyś miała jakieś pytania, to śmiało pisz ;-).


Instagram | YouTube

Edytowane przez Kukus dnia 30-09-2017 16:46
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Agatha!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2017 17:33
Agatha napisał/a:
Cześć! Miło mi cię poznać MrDarku!
Myślałam już o tym, żeby udostępnić coś na WB, więc może za kilka dni coś wstawię.
Mam jeszcze pytanko: Jakiego gatunku czytasz książki? Jakieś tytuły ?
Pozdrawiam uśmiech


Chętnie zobaczę uśmiech
Ja lubię fantasy, przygodowe, akcji i historyczne. Wczoraj skończyłem czytać "Europa walczy 1939-1945" Normana Daviesa, a zamierzam się wziąć za "Solaris" Stanisława Lema (wstyd przyznać, nie przeczytałem jeszcze).


Tell me - do you fear death?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Agatha!
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 30-09-2017 17:47
Agatha napisał/a
Miło mi cię poznać! Wow'a jeszcze nie oglądałam, bo nie mogę się zebrać. Ja również uważam, że Valtor jest najlepszym czarnym charakterem. Przystojny, mroczny, zły no i oczywiście z klasą.
Jeśli chodzi o anime, o którym wspomniałaś to coś już o nim słyszałam, więc wpiszę je na swoją listę uśmiech
Może wkrótce zamieszczę jakieś prace, choć ostrzegam, że nie są jakieś wybornie piękne.
Mam też do ciebie pytanka, masz jakieś ulubione książki ? No i gdzie mogłabym przeczytać twoje opowiadania ?
Pozdrawiam.


Cieszę się, że wpisałaś je na swoją listę :D. Polecam się na przyszłość!
A czy coś musi być piękne, by to pokazać innym c:? Z chęcią zobaczę twoje rysunki.
Ha, zawsze mam kłopot z pytaniami o ulubione książki. Mimo - a może właśnie dlatego - sporej ilości przeze mnie przeczytanych dzieł, nie mam ulubieńca. Z popularniejszych dzieł - dobrze czytało mi się "Baśniobór", pierwszą część "Eragorna", bardzo lubię styl J. K. Rowling, a, jeśli akurat mam ochotę na obyczajówkę, darzę sympatią książki Ewy Nowak. Niedawno skończyłam "Kuriera" Roberta Muchamore - całkiem nieźle się czytało, lecz realizmu w tym praktycznie nie ma.
W podpisie są linki - na WB mam dwa opowiadania z Winxowego uniwersum i miniaturki, na wtt wprawiam się w pisanie sci-fi. Najlepiej czuję się w fantasy, ale myślę, że warto próbować nowych rzeczy :D.



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 01-10-2017 12:52
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Agatha!
~Agatha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2017 17:54
Kukus napisał/a:
Witaj, jestem Iza, no mi mam 20 lat. Podobnie jak Ty moim ulubionym zespołem jest Linkin Park i Luxtopeda. Lubię też czytać książki, głowice fantasy, "Dary Anioła", "Szeptem", lubię styl pisania Beccy Fitzpatrick i Lauren Oliver, nadal podobają mi się młodzieżowe książki. Do tego prowadzę bloga oraz rysuje od jakiś 4 lat, nadal mi się nie znudziło xd. Jakbyś miała jakieś pytania, to śmiało pisz ;-).


Miło mi cię poznać Iza! Przejrzałam twojego bloga i jestem pod wrażeniem twojego poziomu. Mi jeszcze daleko do takiego rysowania. Mam takie pytanie: Uczyłaś się sama czy może korzystałaś z jakiś tutoriali ?
W sumie to mam jeszcze tylko jedno pytanie. Ulubiona piosenka Linkin Parka?
Pozdrawiam :D


"Jako dzieci wszystkiego się baliśmy: ciemności, potworów pod łóżkiem...
i modliliśmy się już o rano, aby te strachy sobie poszły.
Choć one tak naprawdę nie odchodzą"
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Agatha!
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2017 19:46
Cześć, Agatha. Mnie możesz nazywać Ritsu. Rysuję, czasem piszę, częściej jednak programuję i piszę szablony na strony internetowe. Interesuję się Japonią, mangą i anime, Koreą Południową i k-popem. Czasami coś czytam. Jestem na WB od kilku lat i mam nadzieję, że spodoba ci się w tym miejscu. Winxem interesuję się od bardzo dawna. Mój ulubiony sezon to trzeci, a transformacja Enchantix.
Nie będę zamęczał cię dodatkowymi pytaniami. Patrzę i widzę, że jeszcze nie padł tu tekst tylko szlachta ma konto na WinxBlogger. Jakbyś miała jakieś pytania, to śmiało wal na priv abo GG.




Strona | DeviantART | MyAnimeList

pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Agatha!
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2017 19:49
Jedną ciężko wybrać, ale zawsze jak ktoś mnie pyta, to mówię, że Numb, przez sentyment do niej i teledysku. Dzięki, miło, że Ci się podobają, uczyłam się sama, czasem wpadałam na blog Ilojleen i patrzyłam jak ona rysuje. A od roku studiuję i na rysunku trochę nauczyłam się od pozostałych i przy korektach od wykładowców ;-).


Instagram | YouTube
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Agatha!
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2017 21:12
Witaja Agato!
Simon to naprawdę fajna postać! Szkoda, że niewiele osób go docenia. Magnus i Alec <33. Tylko dla nich przebrnęłam przez 1 sezon tego okropnego serialu, który książkom do pięt nie dorasta. Czytałaś może serię Diabelskie Maszyny? Jeśli nie, to szczerze polecam, moim zdaniem o wieeeele lepsza od Darów Anioła. Seriali również sporo oglądam, widziałam wszystkie, które wymieniłaś, ale do mojej top 5 nie należą. Chociaż TVD ahh, wielki sentyment, w końcu był to mój początek przygody z serialami. Anime chętnie Ci polecę, ale może pisz na pw, nie będę tu zaśmiecać tematu. Widziałam całkiem sporo tytułów, więc myślę, że uda mi się trafić czymś w twój gust.

Miłego pobytu!~



Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Agatha!
~Agatha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-10-2017 09:23
Speksi napisał/a:
Witaja Agato!
Simon to naprawdę fajna postać! Szkoda, że niewiele osób go docenia. Magnus i Alec <33. Tylko dla nich przebrnęłam przez 1 sezon tego okropnego serialu, który książkom do pięt nie dorasta. Czytałaś może serię Diabelskie Maszyny? Jeśli nie, to szczerze polecam, moim zdaniem o wieeeele lepsza od Darów Anioła. Seriali również sporo oglądam, widziałam wszystkie, które wymieniłaś, ale do mojej top 5 nie należą. Chociaż TVD ahh, wielki sentyment, w końcu był to mój początek przygody z serialami. Anime chętnie Ci polecę, ale może pisz na pw, nie będę tu zaśmiecać tematu. Widziałam całkiem sporo tytułów, więc myślę, że uda mi się trafić czymś w twój gust.

Miłego pobytu!~


Cześć Speksi!
Moja koleżanka jest fanką Shadowhunters, lecz nie czytała książki. Ja tego serialu nie obejrzałam w całości. Udało mi się przebrnąć jedynie przez pierwszy odcinek xD DO niektórych postaci nie mogłabym się za bardzo przyzwyczaić.
Mam zamiar przeczytać Diabelskie Maszyny i nawet widziałam, że są w mojej bibliotece. Na razie muszę jeszcze doczytać kilka innych książek, ale jeśli znajdę czas to na pewno wypożyczę.
Pozdrawiam :D


"Jako dzieci wszystkiego się baliśmy: ciemności, potworów pod łóżkiem...
i modliliśmy się już o rano, aby te strachy sobie poszły.
Choć one tak naprawdę nie odchodzą"
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.