Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica

WinxBlogger- portal internetowy
Przywitaj się
❧  Szizmanno wszystkim!!!  ☙

AutorSzizmanno wszystkim!!!
~Qxwerxy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-09-2017 22:35
Cześć!
Jestem Qxwerxy, czyli totalnie zwariowana nastolatka, która ma bzika na punkcie zdjęć, muzyki i książek. Co do fotografii to możecie część z nich obejrzeć na moim instagramie (link na samym dole). Słucham wielu rodzajów muzyki: począwszy od popu, kończąc na muzyce elektronicznej. Książki... Książki, książki, książki... Ile bym mogła o nich gadać? Czytam głównie obyczajówki, romanse i oba gatunki razem wzięte, ale nie tknę horrorów, kryminałów i wszystkiego, w czym jest dużo krwi czy śmierci. Nigdy nie mogę tego uczytać. Uczytać!? Jest w ogóle takie słowo??? Jeśli nie było, to dziś powstało. Oto kolejna moja cecha - słowotwórstwo. Trochę interesuję się grafiką komputerową, ale osobiście wolę zdjęcia. Kolejną moją pasją jest taniec. Pomimo że go kocham, przestałam po czterech latach chodzić do szkoły tanecznej. Dlaczego? Miałam za dużo pracy przy nauce w szkole, nauce tańca, trochę poplątały się moje relacje z grupą i w ogóle w grupie. Do tego doszły języki obce (włoski, angielski i niemiecki) oraz tenis. Tak gram w tenisa do tej pory. Co do moich innych zainteresowań, to nie pozostało ich dużo... Dążę do otrzymania krzyża harcerskiego, lubię biegać i gotować. O mnie to chyba wszystko. Jeśli macie jakieś pytania, śmiało piszcie. Na każde postaram się odpowiedzieć. Pozdrowionka od Qxwerxy

Instagram: @qxwerxy,
https://instagram.com/download/?r=6068760800

Uważaj, proszę, na powtórzenia i przecinki, w paru miejscach je zgubiłaś.
Kilka wyrazów miało złą końcówkę. ~Lau

Edytowane przez Lau dnia 26-09-2017 22:45
68212227 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szizmanno wszystkim!!!
~Lau
Moderator

avatar
Dodane dnia 26-09-2017 22:52
¡Hola mi amiga!
Jestem Lau, książkoholiczka. Jednak w przeciwieństwie do Ciebie, gustuję bardziej w fantastyce. Ulubiona seria? Zdecydowanie Łowczyni. No i Zwiadowcy, nie możemy o nich zapomnieć. Dzięki nim zaczęłam trenować łucznictwo. Jestem dość... szaloną(?) nastolatką z głową w chmurach.
Kocham grafikę komputerową i planuję w przyszłości zajmować się czymś z nią związanym. Może się uda, kto wie? Jeśli nie, w zapasie mam chemię. Kolejną moją ulubioną rzeczą jest... Marvel! No kto by się spodziewał? Uwielbiam i komiksy, i MCU. Ogólnie, to za pół roku będę już pełnoletnia, a wciąż uwielbiam wprost Bakugany, Gravity Falls albo LR czy Star vs Forces of Evil (+to dobra praktyka j. angielskiego).

To chyba tylko o mnie.
Mam pytanka:
Ulubiona książka/seria?
Jeśli chodzi o grafikę, to lubisz ją bardziej w aspekcie przerabiania zdjęć czy tworzenia czegoś od zera?
Jaki "rodzaj" tańca trenowałaś?


Opowiadania: Kryształ Soldenu
dA|Wtt
nie? http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szizmanno wszystkim!!!
~Qxwerxy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-09-2017 23:15
Lau napisał/a:
¡Hola mi amiga!
Jestem Lau, książkoholiczka. Jednak w przeciwieństwie do Ciebie, gustuję bardziej w fantastyce. Ulubiona seria? Zdecydowanie Łowczyni. No i Zwiadowcy, nie możemy o nich zapomnieć. Dzięki nim zaczęłam trenować łucznictwo. Jestem dość... szaloną(?) nastolatką z głową w chmurach.
Kocham grafikę komputerową i planuję w przyszłości zajmować się czymś z nią związanym. Może się uda, kto wie? Jeśli nie, w zapasie mam chemię. Kolejną moją ulubioną rzeczą jest... Marvel! No kto by się spodziewał? Uwielbiam i komiksy, i MCU. Ogólnie, to za pół roku będę już pełnoletnia, a wciąż uwielbiam wprost Bakugany, Gravity Falls albo LR czy Star vs Forces of Evil (+to dobra praktyka j. angielskiego).

To chyba tylko o mnie.
Mam pytanka:
Ulubiona książka/seria?
Jeśli chodzi o grafikę, to lubisz ją bardziej w aspekcie przerabiania zdjęć czy tworzenia czegoś od zera?
Jaki "rodzaj" tańca trenowałaś?


Droga Lau!
Moją ukochaną książką jest " PS. I LIKE YOU", a co do serii to " Harry Potter" rządzi. Z grafiką to jest tak: najczęściej robię sama zdjęcia i potem je przerabiam ale czasem zdarzy mi się zacząć coś od początku. Taniec trenowałam tak jak już pisałam cztery lata. Pierwszy rok poświęciłam zumbie i jazzowi. Drugi rok zajął taniec nowoczesny. W dwóch ostatnich latach rozpoczęłam przygodę z tańcem towarzyskim, do którego ciągnęło mnie od początku, ale zawsze twierdziłam, że nie jestem jeszcze na to gotowa fizycznie. Miałam rację. Gdy zaczęłam regularnie ćwiczyć od razu po godzinnym treningu byłam wyczerpana. Do tego w trzecim roku tanczyłam hip-hop, ale po upływie 6 miesięcy stwierdziłam, że to nie dla mnie.
Pozdro.serce
68212227 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szizmanno wszystkim!!!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-09-2017 23:16
Cześć Qxwerxy, witaj na Winbloggerze!
Ja jestem MrDark, fan Winx, nowych technologii i jeden ze starszych użytkowników tutaj, ale nie gryzę. Nigdy nie wiem, co mam powiedzieć o sobie, więc jeśli chcesz mnie o coś zapytać to pisz śmiało! Udzielam się tutaj w dziale pomocy i w Encyklopedii, parę innych rzeczy też jest tu moją dość skromną zasługą.
Też bardzo lubię czytać, ale bardziej coś akcji, przygodowe lub historyczne, fantasy też jest ok. Widzę, że jesteś bardzo wszechstronna, podziwiam.
Tradycyjnie czas na pytania, więc jeśli pozwolisz, to spytam, czy rysujesz coś może? I co lubisz gotować, jakaś ulubiona potrawa może?
Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę miłego pobytu ;]]


Tell me - do you fear death?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szizmanno wszystkim!!!
~Qxwerxy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-09-2017 06:46
MrDark napisał/a:
Cześć Qxwerxy, witaj na Winbloggerze!
Ja jestem MrDark, fan Winx, nowych technologii i jeden ze starszych użytkowników tutaj, ale nie gryzę. Nigdy nie wiem, co mam powiedzieć o sobie, więc jeśli chcesz mnie o coś zapytać to pisz śmiało! Udzielam się tutaj w dziale pomocy i w Encyklopedii, parę innych rzeczy też jest tu moją dość skromną zasługą.
Też bardzo lubię czytać, ale bardziej coś akcji, przygodowe lub historyczne, fantasy też jest ok. Widzę, że jesteś bardzo wszechstronna, podziwiam.
Tradycyjnie czas na pytania, więc jeśli pozwolisz, to spytam, czy rysujesz coś może? I co lubisz gotować, jakaś ulubiona potrawa może?
Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę miłego pobytu ;]]


Witaj MrDark. Bardzo miło mi Cię poznać i cieszę się że nie gryziesz. Zacznę może od odpowiedzi na Twoje pytania... Czasem coś sobie porysuję, ale to rzadkość. Lubię piec i robić takie udekorowane dania. Często więcej czasu zajmie mi dekoracja niż samo danie. Nienawidzę jednak rozdzielania jajek. To jest zuuuoooo! Zawsze jakaś skorupka wpadnie mi do żółtka i je przedziurawi... Moją ulubioną potrawą jest lassagne.
Jak na razie, żadnych pytań nie mam, ale jak będę mieć to najwyżej napiszę.
Pozdro.
68212227 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szizmanno wszystkim!!!
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-09-2017 20:19
Hm, cześć.
Możesz nazywać mnie cieniem, koszmarem, brudnym złem... choć wolę, jakbyś odzywała się do mnie używając imienia "Ritsu". Często rysuję, piszę (a to akurat niezwykle rzadko), coraz więcej programuję - na co dzień zajmuję się szlifowaniem moich umiejętności webmastera i oglądaniem anime (ewentualnie czytaniem mang). Czasem coś poczytam, ale zwykle jestem tak zabiegany, że nie mam czasu tego robić. Uwielbiam zajmować się nauką o językach i chciałbym nauczyć się przynajmniej trzech obcych, poza niemieckim (tylko, w razie potrzeby, bo jakoś nie lubię tego języka) i angielskim. Bywam tu często i ostatnimi czasy więcej się udzielam. Miałem ok. półroczną przerwę od WB i dlatego część świeżych użytkowników może mnie nie kojarzyć. Oczywiście interesuję się Japonią i Koreą Południową. Dobra, dość pisania o sobie.
Nie chcę cię zamęczać masą pytań, więc mam tylko jedno - czy oglądasz anime i czy masz jakieś ulubione? To w sumie dwa, ale dotyczą tej samej rzeczy.
To tyle. Jak masz jakiś problem z działaniem strony, to możesz napisać do mnie na PW, chętnie wszystko wytłumaczę.




Strona | DeviantART | MyAnimeList

pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szizmanno wszystkim!!!
~Qxwerxy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-09-2017 20:37
DominoSorcerer napisał/a:
Hm, cześć.
Możesz nazywać mnie cieniem, koszmarem, brudnym złem... choć wolę, jakbyś odzywała się do mnie używając imienia "Ritsu". Często rysuję, piszę (a to akurat niezwykle rzadko), coraz więcej programuję - na co dzień zajmuję się szlifowaniem moich umiejętności webmastera i oglądaniem anime (ewentualnie czytaniem mang). Czasem coś poczytam, ale zwykle jestem tak zabiegany, że nie mam czasu tego robić. Uwielbiam zajmować się nauką o językach i chciałbym nauczyć się przynajmniej trzech obcych, poza niemieckim (tylko, w razie potrzeby, bo jakoś nie lubię tego języka) i angielskim. Bywam tu często i ostatnimi czasy więcej się udzielam. Miałem ok. półroczną przerwę od WB i dlatego część świeżych użytkowników może mnie nie kojarzyć. Oczywiście interesuję się Japonią i Koreą Południową. Dobra, dość pisania o sobie.
Nie chcę cię zamęczać masą pytań, więc mam tylko jedno - czy oglądasz anime i czy masz jakieś ulubione? To w sumie dwa, ale dotyczą tej samej rzeczy.
To tyle. Jak masz jakiś problem z działaniem strony, to możesz napisać do mnie na PW, chętnie wszystko wytłumaczę.


Cześć Ritsu... niestety nie oglądam anime. Kiedyś coś podejrzałam ale wtedy nie wciągnęło mnie to. Teraz po Twoim wpisie aż znowu spróbuję coś pooglądać.uśmiech Nagle, to z dwóch pytań zrobiła się odpowiedź na jedno... Jak coś załapię to pewnie się odezwę.
Buziakiuśmiech
68212227 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szizmanno wszystkim!!!
~CassieBlanche
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2017 12:41
Buongiorno! Witam na winxbloggerze! Jestem CassieBlanche, ale wystarczy Cassie lub Cas. Interesuję się grami (również historią gier oraz konsol), literaturą, historią, komiksami, grafiką komputerową oraz językami obcymi. Przeczytałam, że uczysz się angielskiego, niemieckiego i włoskiego. Który z nich to twój ulubiony? Czy oprócz tych trzech języków chciałabyś się nauczyć jakiś innych? Ja raczej unikam obyczajówek, ponieważ często mnie nudzą, ale jeśli masz jakieś ciekawe propozycje, to chętnie ich spróbuję. Normalnie czytam głównie fantastykę lub literaturę historyczną, ale ostatnio nie mam w ogóle weny oraz czasu na czytanie. Widzę, że mamy tutaj harcerkę. W takim razie pozdrawiam z w miarę podobnego zainteresowania, ponieważ jestem w klubie strzeleckim :D. Chciałam sprawdzić twój profil na instagramie, jednak nie mogę go znaleźć. :/ Anyway, pozdrawiam bardzo serdecznie!


I LOVE YOU
I KNOW
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szizmanno wszystkim!!!
~Qxwerxy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2017 17:23
CassieBlanche napisał/a:
Buongiorno! Witam na winxbloggerze! Jestem CassieBlanche, ale wystarczy Cassie lub Cas. Interesuję się grami (również historią gier oraz konsol), literaturą, historią, komiksami, grafiką komputerową oraz językami obcymi. Przeczytałam, że uczysz się angielskiego, niemieckiego i włoskiego. Który z nich to twój ulubiony? Czy oprócz tych trzech języków chciałabyś się nauczyć jakiś innych? Ja raczej unikam obyczajówek, ponieważ często mnie nudzą, ale jeśli masz jakieś ciekawe propozycje, to chętnie ich spróbuję. Normalnie czytam głównie fantastykę lub literaturę historyczną, ale ostatnio nie mam w ogóle weny oraz czasu na czytanie. Widzę, że mamy tutaj harcerkę. W takim razie pozdrawiam z w miarę podobnego zainteresowania, ponieważ jestem w klubie strzeleckim :D. Chciałam sprawdzić twój profil na instagramie, jednak nie mogę go znaleźć. :/ Anyway, pozdrawiam bardzo serdecznie!

Cześć Cas miło Cię poznać. Moim ulubionym z tych trzech języków jest włoski, ale nienawidzę niemieckiego. Chciałabym nauczyć się francuzkiego lub hiszpańskiego. Taką ciekawą obyczajówką jest Cukiernia pod Amorem. Niestety profil na instagramie skasował się ale zobaczę i może będę coś wrzucać na WB?
Pozdrowionka.
68212227 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.