Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica

WinxBlogger- portal internetowy
Przywitaj się
❧  Witajcie!  ☙

AutorWitajcie!
~ArtierLoveWiinx
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-04-2017 20:26
Cześć, jako że już trochę siedzę na WB, to postanowiłem, że się przedstawię. Tak naprawdę nazywam się Artur, ale w sumie poza rodziną nie ma chyba osoby, która mnie tak nazywa. Wszyscy mówią na mnie po prostu Artier (nawet niektórzy nauczyciele :D). 12 lutego skończyłem 15 lat. Ogółem o mnie:
- uwielbiam wszystko, co związane ze smokami;
- jestem wielkim fanem gier RPG oraz Moba, a zwłaszcza League of Legends;
- uwielbiam Winx, przez ostatnie 3 miesiące obejrzałem każdy sezon łącznie z WoW'em;
- najbardziej lubię Tecnę oraz Bloom, zwłaszcza w transformacji Enchantixu;
- kocham oglądać filmy, moją ulubioną serią są Gwiezdne Wojny;
- nie cierpię czytać książek, zwłaszcza lektur szkolnych.
Tak w sumie to o mnie wszystko, jakby ktoś miał jakieś pytanie, to śmiało!

Pamiętaj o wstawianiu spacji w odpowiednie miejsca, a także o przecinkach. ^^ //Cat



Edytowane przez Cattie dnia 19-04-2017 22:46
Nie posiadam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Witajcie!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-04-2017 21:28
Witaj Artier (fajny nick, podoba mi się :D)
Ja jestem MrDark, fan Winx i nowych technologii. No i trochę starszy użytkownik tego portalu ^^
Nigdy nie wiem,co o sobie napisać, więc jakbyś miał pytanie to pisz śmiało! Często udzielam się w dziale pomocy i w Encyklopedii.
Oooo, fan Gwiezdnych Wojen - Imperium czy Rebelia? Podstawowe pytanie, dobrze przemyśl odpowiedź :]
Szkoda, że nie lubisz czytać, może w przyszłości Ci się odmieni.
I czy może rysujesz?

Pozdrawiam i życzę miłego pobytu ;]]


Tell me - do you fear death?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Witajcie!
~Lau
Moderator

avatar
Dodane dnia 19-04-2017 21:38
Cześć!
Lau się melduje, znana jako Lady Phoenix czy Mirage. Starsza od Ciebie o dwa lata, kończę pierwszą liceum już niedługo. Uwielbiam czytać książki, grafika artystyczna to moja pasja, a moją miłością jest Marvel (zwłaszcza Agents of S.H.I.E.L.D.)
Nie wiem, co wiele o mnie mówić. Niedawno amatorsko zaczęłam ćwiczyć łucznictwo. Jestem też tutejszym modem.
Cóż, nie mam pytań, ale jeśli miałbyś jakieś do mnie - śmiało! Nie gryzę w ludzkiej postaci.


Opowiadania: Kryształ Soldenu
dA|Wtt
nie? http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Witajcie!
~ArtierLoveWiinx
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-04-2017 09:22
MrDark napisał/a:
Witaj Artier (fajny nick, podoba mi się :D)
Ja jestem MrDark, fan Winx i nowych technologii. No i trochę starszy użytkownik tego portalu ^^
Nigdy nie wiem,co o sobie napisać, więc jakbyś miał pytanie to pisz śmiało! Często udzielam się w dziale pomocy i w Encyklopedii.
Oooo, fan Gwiezdnych Wojen - Imperium czy Rebelia? Podstawowe pytanie, dobrze przemyśl odpowiedź :]
Szkoda, że nie lubisz czytać, może w przyszłości Ci się odmieni.
I czy może rysujesz?

Pozdrawiam i życzę miłego pobytu ;]]


Witaj MrDark, bardzo miło mi cię poznać!
Twój nick też nie najgorszy xD Mam wrażenie, że już ogólnie znałem osobę z takim.
Teraz Imperium czy Rebelia - ciężkie pytanie, ale zdaje mi się, że rebelia, jednak do Imperium też nic nie mam.
Rysowanie? Coś tam rysuję, ale nie to co kiedyś, nie ciągnie mnie do tego tak bardzo.
A propos tego, że nie lubię czytać: to nie znaczy, że czas nie leci mi jak strzała przy jakieś dobrej książce. Moją ulubioną serią było "Magiczne Drzewo" Andrzeja Maleszki.


Lau napisał/a:
Cześć!
Lau się melduje, znana jako Lady Phoenix czy Mirage. Starsza od Ciebie o dwa lata, kończę pierwszą liceum już niedługo. Uwielbiam czytać książki, grafika artystyczna to moja pasja, a moją miłością jest Marvel (zwłaszcza Agents of S.H.I.E.L.D.)
Nie wiem, co wiele o mnie mówić. Niedawno amatorsko zaczęłam ćwiczyć łucznictwo. Jestem też tutejszym modem.
Cóż, nie mam pytań, ale jeśli miałbyś jakieś do mnie - śmiało! Nie gryzę w ludzkiej postaci.



Hej Lau!
Bardzo miło mi cię poznać!
Ogółem to jeśli chodzi o filmy Marvela, to jakoś nigdy się nie wgłębiałem. Kiedyś oglądałem Spidermana, ale tak raczej "w kratkę".
Łucznictwo? Super sprawa! Mało znam osób trenujących ten sport. Tak dokładniej mówiąc, to ile już ćwiczysz?
I tak tylko dopytam, czy z phoenixem wiążę się jakaś dłuższa historia, czy to tak po prostu?


Mroczna Icy napisał/a:
Fan Gwiezdnych Wojen? Dobrze się składa, bo ja to KOCHAM!
Ten jeden fakt sprawia, że mogłabym z tobą gadać przez pół roku XD.
No dobra, najpierw się przedstawię (w sumie mogłam to zrobić na samym początku, ale Star Wars ważniejsze serce ).
Wszyscy na Winxblogger mówią na mnie Mroczna. W sumie jestem Mroczna nie tylko z nicku. Mimo to niektórzy twierdzą, że wcale tak nie jest. Hmm, sam ocenisz, jak się lepiej poznamy. Mam siedemnaście lat. Moja miłość do Winxa wprawdzie wygasła, ale nadal uwielbiam trio czarownic, w sumie to jedyny powód, dla którego darzę Winxa jakąkolwiek sympatią.
Oprócz mojej miłości do Star Wars lubię X-menów, Jamesa Bonda, a z animowanych seriali Lolirock. W sumie może lepiej wymienić, czego nie lubię, bo jakoś w każdej produkcji przypadnie mi coś do gustu.
Super, że jest jakiś fan Tecny, mało kto ją docenia. Tylko co do Bloom absolutnie się z tobą nie zgodzę, bo nienawidzę rudej.
Mam parę pytań do ciebie:
- Skoro lubisz smoki, to co sądzisz o "Jak wytresować smoka"?
- Twoja ulubiona postać z Winxa, ale nie z czarodziejek?
- Ukochana postać w Star Wars? (jak ta sama, co moja, to cię normalnie wyściskam xD)
To by było na tyle. Pisz do mnie na priv, chętnie pogadam mruga
Pozdrooo!

Proszę, nie zjadaj przecinków. :c //Cat



Witaj, Mroczna!
Świetnie, że również lubisz Star Wars! :D Też mógłbym o nich rozmawiać godzinami.
Co sądzę o "Jak wytresować smoka"? - Mój ulubiony film animowany, Dokładniej to 2 część, ale 1 też spoko, jednak te pojedyncze odcinki, "Jeźdźcy smoków" - bodajże tak to się nazywało, nie wzbudziły już we mnie sympatii.
Ulubiona postać z Winxa bez Czarodziejek? - Zawsze lubiłem Darcy, ale nie wiem czemu, Valtor jak postać też jest dla mnie spoko.
Ulubiona postać ze Star Wars? - Zdecydowanie r2d2, uwielbiam tego robocika, ale poza nim to chyba Anakin w obu postaciach, jednak bardziej w tej pierwotnej.
To teraz ja się zapytam, Twoja ulubiona część? Moją ulubioną jest 3 i Łotr 1
I jaka jest twoja ulubiona postać, bo tak w sumie to wątpię, że zgadłem uśmiech
A czy jesteś taka mroczna jak mówią, to zobaczymy uśmiech
Również pozdrawiam!



Edytowane przez Cattie dnia 20-04-2017 18:41
Nie posiadam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Witajcie!
~Nami
Moderator

avatar
Dodane dnia 20-04-2017 22:26
O, Star Wars! <3
Hej, z tej strony Nama. Jestem książkoholiczką, więc trochę ubolewam nad tym, że nie lubisz ich czytać - choć jeżeli chodzi o lektury szkolne, to mam co do nich mieszane uczucia. Na WB siedzę już prawie dwa lata i mam nadzieję, że dobrze będziesz się czuł w naszym gronie :D.
Winxa nie oglądam już od jakiegoś czasu, ale postanowiłam w końcu zabrać się za Wowa, nadal pokładam w nim nadzieje. Moimi ulubionymi czarodziejkami są Flora i Stella, ale zdecydowanie nie popieram całkowitej zmiany charakteru tej drugiej, w pierwszych trzech sezonach była zdecydowanie najlepsza.
Lubię też grać w gry, oglądać filmy, no i przede wszystkim słuchać k-popu, jako że interesuję się kulturą i historią Korei Południowej. Czasami piszę opowiadania, ale większość z nich pozostaje nieopublikowana.
Skoro interesujesz się Gwiezdnymi Wojnami, to jakie są Twoje wrażenia odnośnie kolejnej części na podstawie zwiastuna - o ile go widziałeś?
To tyle ode mnie, jeżeli masz jakieś pytania, to pisz śmiało! Miłego pobytu :>



Edytowane przez Nami dnia 20-04-2017 22:27
55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Witajcie!
~Olalaxd
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-04-2017 15:20
Cześć! Jestem Ola i 3 maja też będę miała 15. Ja jakoś nie jestem fanką Star Wars poprostu nie za bardzo to wszystko czaje. Ale nie mam nic do tego, że ktoś to lubi. Ja również bardzo lubię Tecne zaraz po Musie. Bardzo lubię transformację Enchantix. Oprócz Winx lubie też oglądać (z bajek) Lolirock i Witch. Też uwielbiam oglądać filmy. Najbardziej to chyba komedie, ale ostatnio ponownie zakochałam się w ,,Step up". Fajne są tam piosenki (we wszystkich częściach). Szkoda, że nie lubisz czytać książek. Ja na początku też nie lubiłam czytać, głównie dlatego że musiałam czytać lektury. A wracając, jakie filmy lubisz oglądać? Jeśli chciałbyś popisać to pisz na PW 😉


,,Człowiek rodzi się po to by żyć, a nie po to by przygotowywać się do życia"~Borys Pasternam

Blog o Lolirock
http://lolirockers.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Witajcie!
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-04-2017 16:12
Hej! Ja jestem Speksa, mam 16 lat, na wb siedzę już od dłuższego czasu. Kocham czytać książki, mangi, oglądać seriale i anime. Interesuję się kulturą Azji, ostatnimi czasy sztuką, trochę graficzę, lubię biegać, jeździć na rowerze, grać w gry. Lisy i koty to moje ulubione zwierzęta XDD.

Jak lubisz smoki to muszę zapytać:
Oglądałeś Grę o Tron może?
Którą postacią w lolu Ci się najlepiej gra?
Którą postać z SW najmniej lubisz?

To tyle ode mnie. Miłego pobytu życzę~



Edytowane przez Speksi dnia 22-04-2017 16:13
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Witajcie!
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-04-2017 16:47
Witaj! Jam Stellka. Na WB jestem prawie od samego początku, zarejestrowałam się po ośmiu miesiącach od powstania tegoż portalu, dokładnie w lipcu minie 5 latek. Lubię seriale i filmy kryminalne, ale także romanse i scence fiction. Mam 17 lat i 11 miesięcy. Uwielbiam Skandynawię, a najbardziej Szwecję. Lubię także grać w różne gry komputerowe. Choć mam mało czasu wolnego. No to tyle o mnie. Mam nadzieję, że będzie ci tu dobrze.


Dziękuję, Zuza <3
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Witajcie!
~ArtierLoveWiinx
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-04-2017 18:20
Speksi napisał/a:
Hej! Ja jestem Speksa, mam 16 lat, na wb siedzę już od dłuższego czasu. Kocham czytać książki, mangi, oglądać seriale i anime. Interesuję się kulturą Azji, ostatnimi czasy sztuką, trochę graficzę, lubię biegać, jeździć na rowerze, grać w gry. Lisy i koty to moje ulubione zwierzęta XDD.

Jak lubisz smoki to muszę zapytać:
Oglądałeś Grę o Tron może?
Którą postacią w lolu Ci się najlepiej gra?
Którą postać z SW najmniej lubisz?

To tyle ode mnie. Miłego pobytu życzę~


Witaj Speksi!
Bardzo mi miło!
Podobnie jak ty, kocham oglądać seriale i anime. Ostatnimi czasy podjąłem się bardzo amatorskiego graficzenia w Gimpie, ale myślę, że jest coraz lepiej. Również uwielbiam jeździć na rowerze. Ogółem gry o tron nigdy nie oglądałem, ale myślę, że kiedyś to nadrobię. W lolu mają ulubioną postacią jest Diana, chociaż ostatnimi czasy lubię zagrać sobie Riven, i tu mam do ciebie pytanie, Czy ty grywasz w lola?
I kogo najmniej lubię z Star Wars? Myślę że Mace'a Windu, nie,
nie ze względu na to że jest czarny, po prostu charakter postaci mi nie pasi. Nie jestem rasistą.
Pozdrawiam!



Edytowane przez ArtierLoveWiinx dnia 22-04-2017 18:22
Nie posiadam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Witajcie!
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-04-2017 19:10

Podobnie jak ty, kocham oglądać seriale i anime. Ostatnimi czasy podjąłem się bardzo amatorskiego graficzenia w Gimpie, ale myślę, że jest coraz lepiej.

Ooo, a jaki jest twój ulubiony serial i anime? XDD
Czekam, że wstawisz tu jakieś swoje prace.


W lolu mają ulubioną postacią jest Diana, chociaż ostatnimi czasy lubię zagrać sobie Riven, i tu mam do ciebie pytanie, Czy ty grywasz w lola?


Swego czasu grałam, ale jakoś mi się znudziło, no i brak czasu.



Edytowane przez Speksi dnia 22-04-2017 19:11
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Witajcie!
~ArtierLoveWiinx
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-04-2017 19:28
Ooo, a jaki jest twój ulubiony serial i anime? XDD
Czekam, że wstawisz tu jakieś swoje prace.


Serialem jest "The Walking Dead", zaś anime to Inazuma Eleven, chociaż kiedyś był to Dragon Ball, ale w sumie to już zapomniałem, o co chodziło xD. Mówiąc o moich pracach, myślę, że trochę czasu minie, zanim coś pokażę, o ile to w ogóle kiedyś nastąpi. Obecnie tak jak mówię, jest to taka amatorszczyzna, że szkoda gadać. Muszę się jeszcze dużo nauczyć.



Edytowane przez Cattie dnia 22-04-2017 21:17
Nie posiadam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Witajcie!
~Lau
Moderator

avatar
Dodane dnia 23-04-2017 13:18
ArtierLoveWiinx napisał/a:
Łucznictwo? Super sprawa! Mało znam osób trenujących ten sport. Tak dokładniej mówiąc, to ile już ćwiczysz?
I tak tylko dopytam, czy z phoenixem wiążę się jakaś dłuższa historia, czy to tak po prostu?


Sprawa świetna, ale czasem bolesna, jak się ochraniacz obsunie :]
Generalnie "ćwiczyć" zaczęłam, gdy miałam ok. 12-13 lat? Wtedy kupiłam sobie pierwszy łuk, taki ze straganu. Ot, kawałek patyka z futerkiem i sznurkiem. No ale jak to ja, zrobiłam tarcze i od czasu do czasu strzelałam. Poważniejsze treningi zaczęłam pod koniec marca tego roku, kiedy to dostałam łuk tradycyjny. W sumie wychodzi na to, że tak naprawdę ćwiczę od gdzieś miesiąca.

Cóż... Phoenix wzięło się od mojego nicku w Minecrafcie, później wszędzie w necie miałam taki nick, czy to na blogach, jakiś grach, czy tutaj. Do tego jedna z moich OC jest czarodziejką właśnie feniksów.


Opowiadania: Kryształ Soldenu
dA|Wtt
nie? http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Witajcie!
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 29-04-2017 08:28
Hej, witaj na WB. Wymieniliśmy dwie (?) wiadomości przed twoim przywitaniem tutaj, więc mogę powiedzieć, że "znałam" cię jako pierwsza :D.
Jestem cz_florą od 2008 roku i podejrzewam, że zostanę przy tym nicku do końca. Wszyscy zwykli mówić do mnie Dżo lub Dżoana. Założyłam TO i teraz prowadzę z Flamką i resztąkochanągrupąadminów (#love), niezmiennie od paru lat.
Interesuję się kosmetologią, modą, internetowymi nowinkami, fit lifem, serialami i bezpieczeństwem. To ostatnie wynika pewnie z kierunku moich studiów. Jestem trochę stalkerem, muszę być o krok przed wszystkim. Lubię otaczać się porządkiem, ładem i ładnymi rzeczami, co często popycha mnie w pieniężną ruinę. Oprócz tego wszystkiego to staram się pewnie i z optymizmem stąpać po ziemi, ale oczywiście w sobotni wieczór zdarza mi się usiąść z kieliszkiem wina i popłakać nad swoim losem jaka to jestem smutna i nieszczęśliwa :D.

Też oglądam the Walking Dead, pozdro :D.



Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.