Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

WinxBlogger- portal internetowy
Przywitaj się
❧  Hej :D  ☙

AutorHej :D
~Mirta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-03-2017 16:36
Nazywam się Marta, mam prawie 18 lat i w Winxach siedzę od dzieciństwa przewraca oczami .
Troszkę o mnie:
- Mój nick wziął się od mojej ulubionej postaci w całym serialu: Mirty. Tak, wiem, była epizodyczna i tylko przez sezony 1-2, ale i tak była genialna. szeroki uśmiech . W drugiej i trzeciej kolejności lubię Musę i Tecnę
- Pamiętam czasy jak Winx dopiero wchodziły do Polski gwizdze
- Zbieram lalki, mam kolekcję ok.200, w tym 3 Winx: Florę Enchantix, Stellę Enchantix i piknikową Tecnę uśmiech
- Interesuję się modą lat 30-50 oraz staram się ubierać i malować w tym stylu.
- Bardzo lubię musicale i burleskę.
- Eksperymentuję z włosami, miałam już na swojej głowie wszystko. Ostatnio przeszłam z czarno-białych włosów a'la Cruella de Mon na platynowy blond Marilyn Monroe
- Od 5 lat jestem w szkołach francuskojęzycznych, mam większość lekcji i rozszerzeń maturalnych w tym języku. Jestem na poziomie B2, więc jeśli jak coś by było do tłumaczenia na stronę z francuskiego, to mogę pomóc szeroki uśmiech
- Słucham wszystkiego, od starego rocka po Elvisa Presleya.
- Kocham wszystkie serie do Believixu, potem moim zdaniem serial się poważnie popsuł, ostatnio obejrzałam Sirenix, ale nie wytrzymałam na odcinku z balem na cześć Dafne, po prostu nie dałam rady przebić się przez schematyczność odcinków. Zrobiłam sobie odskocznię w postaci World of Winx, tam poziom jest troszkę wyższy a odcinki lekko poważniejsze.
- Po liceum chcę pójść na filologię romańską i wstąpić do jakiegoś zespołu rockowego (śpiewam i uczę się grać na gitarze)
- Moim ulubionym kolorem jest bordowy serce
- Z charakteru jestem bardzo podobna do Stelli, lubię dbać o urodę i jestem beztroska, czasami "gwiazdorzę"... :aniołek:




"Chcąc być łagodnym, okrutnym być muszę"

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :D
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-03-2017 22:09
Witaj Marto, miło Cie poznać!
Ja jestem MrDark, fan Winx i nowych technologii, a także jeden ze starszych użytkowników tutaj (starszy od Ciebie, ale wciąż młody język).
Nie wiem, co mógłbym o sobie powiedzieć, więc w razie pytań pisz śmiało! Często udzielam się tu w Encyklopedii i w dziale pomocy.
Hm, skoro lubisz kreacje, to może zaprezentujesz jakąś tutaj? No i chciałbym spytać, czy może rysujesz.
Pozdrawiam i życzę udanego pobytu ;]]


Tell me - do you fear death?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :D
~Olalaxd
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-03-2017 08:58
Cześć. Ja jestem Ola. Tak samo jak ty uczę się śpiewać i grać, ale nie na gitarze, tylko na keyboardzie 😊. Mam do ciebie pytanie. Jaka jest twoja ulubiona transformacja i czy oglądasz coś jeszcze (z bajek) oprócz "Winx"? Jakbyś chciała pogadać czy coś, to pisz śmiało. Pozdrawiam 😀.

Zgubiłaś kilka przecinków, za to niekiedy wcisnęłaś o jedną spację za dużo ;>. //Luna


,,Człowiek rodzi się po to by żyć, a nie po to by przygotowywać się do życia"~Borys Pasternam

Blog o Lolirock
Edytowane przez Lunaris dnia 24-03-2017 15:04
http://lolirockers.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :D
~Laeres
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-03-2017 14:07
Cześć! Jestem Laeres, Patryk, LRS lub jak kto woli Restonum XDDD
Dużo czytam, ale i tak najwięcej oglądam anime.
Jestem jednym z młodszych użytkowników i jestem tu też od niedawna.
Ogólnie to jestem dziwny, więc lepiej żebyś mnie unikała xD
Nie mam pytań, za to chciałbym cię przywitać naszym hasłem:
Witaj w szlachcie, bo tylko szlachta ma konto na WB!




Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :D
^PVTeam123
Administrator

avatar
Dodane dnia 24-03-2017 17:28
He~~j, jestem Kuba mruga
Przykuło mnie twoje zainteresowanie do musicali! Ja również je uwielbiam <3 Moim ulubionym jest The Wicked, na którym udało mi się w końcu być w grudniu w Londynie. A jakie są twoje ulubione musicale? Może któreś z musicali Winx :D?


av credit dla Czarodziejki_Flory
-------------------------------------------------
[YouTube || Instagram || Facebook]
-------------------------------------------------
prywatne www.youtube.com/channel/UCOfL5nJmEvo_SdNI2ChPZKw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :D
~Mirta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-03-2017 18:25
MrDark napisał/a:

Hm, skoro lubisz kreacje, to może zaprezentujesz jakąś tutaj? No i chciałbym spytać, czy może rysujesz.

W ulubionej sukience:
Troszkę, ale nie jest to coś czym mogłabym się chwalić smutny



Olalaxd napisał/a:
Mam do ciebie pytanie. Jaka jest twoja ulubiona transformacja i czy oglądasz coś jeszcze (z bajek) oprócz "Winx"?.

Hmm...
Wizualnie- Dreamix, sentymentalnie- podstawowa i Charmix. przewraca oczami
Jeśli znajdę ociupinkę czasu (ciężko o to w klasie z wykładowym językiem i 5 rozszerzeniami), to oglądam raczej "zwykłe" filmy. Czasami zdarzy mi się obejrzeć coś Disney'a, ale rzadko... placze



Laeres napisał/a:

Ogólnie to jestem dziwny, więc lepiej żebyś mnie unikała xD


Skoro wolałbyś abym cię unikała, to po co się witasz :OOO :facepalm2:
Znam masę dziwnych osób, uwierz nie możesz być AŻ TAK zwariowany abym nie chciała z tobą gadać. zdezorientowany



PVTeam123 napisał/a:

A jakie są twoje ulubione musicale? Może któreś z musicali Winx :D?


Ile mężczyzn tutaj :haha: ! Moimi ulubionymi musicalami są "Grease", "West side story", "Afera Mayerling" i "Gorączka sobotniej nocy" zawstydzony


"Chcąc być łagodnym, okrutnym być muszę"

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :D
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 24-03-2017 19:21
Witaj, Mirto!
Z tej strony Luna, zwana również Sauronem. Na imię mi Paulina, za około miesiąc skończę czternaście lat.
"Winx" to kreskówka mojego dzieciństwa, zaczęłam go oglądać w wieku pięciu bądź sześciu lat, nie pamiętam dokładnie. Flora to moja miłość od pierwszego wejrzenia. Nadal ją lubię - wieloletnie uwielbienie daje o sobie znać. Do trójcy moich ulubionych czarodziejek należą również Musa i Layla, lubię postacie zdecydowane, z charakterem (to, że czarodziejki zmieniły się, niestety, na gorsze, to już inna sprawa). Z czarownic Trix najbardziej przypadła mi do gustu Darcy - jest wredna, sprytna i inteligentna, polubiłam w niej to. Tak jak ty darzę sympatią Mirtę - wydaje mi się, że nie do końca wykorzystano potencjał tej postaci.
Od bardzo dawna lubię pisać, to moja pasja. Kocham literaturę fantasy - możliwość stworzenia własnego świata, ras, praw i wielu innych daje mi dużo frajdy. Interesuję się także grafiką komputerową, "pracowanie" w Gimpie sprawia mi satysfakcję. Lubię także oglądać anime - nadal mam ich dość mało na koncie, ale lista obejrzanych pozycji będzie stopniowo stawała się coraz dłuższa.
Na koniec pozwolę sobie cię o coś spytać: lubisz czytać? Jeśli tak, to co?
Miłego pobytu!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 24-03-2017 19:23
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :D
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 24-03-2017 22:45
Witaj Marta Alex się kłania i całuje rączki! Jaki obszerny wstęp. Takie lubię uśmiech Nazywam się Mateusz, mam 17 lat. Uczę się w liceum na profilu psychologicznym. Interesuję się przedmiotami ścisłymi z zakresu biologii, chemii. Kocham czytać, czytać i jeszcze raz czytać. Moją bolączką jest kupywanie, a nie wypożyczanie książek. Nienawidzę wypożyczać książek z biblioteki, gdyż większość z nich jest zniszczona, przez co odechciewa mi się nawet do nich zaglądać. W wolnych chwilach odprężam się przy jakiejś dobrej muzyce. Zazwyczaj puszczam ją z ulubionych playlist na serwerze Spotify albo YouTube'ie. Co do mojego ulubionego gatunku, to nie mam żadnego. Bardzo uwielbiam musicale. Jednym z moich ulubionych jest musical "Wicked", a utwór Defying gravity to mistrzostwo. Polecam ci, byś zobaczyła ten cover, jest po prostu genialny. Klubu Winx już w ogóle nie oglądam, ale moim serduchu pozostaje dobry sezon 3. Moją ulubioną czarodziejką pozostaje Layla, ale ogromną sympatią darzę Florę. Myślę, że najbardziej podstawowe informacje zostały przeze mnie już przedstawione. Życzę ci miłego pobytu ;]]




(c) Krejzi moja złota serceserceserce

Edytowane przez Alex dnia 24-03-2017 22:46
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :D
~Mirta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-03-2017 00:53
Lunaris napisał/a:
pozwolę sobie cię o coś spytać: lubisz czytać? Jeśli tak, to co?

Uwielbiam czytać! Najbardziej biografie, książki przygodowe i powieści ;-) .



Alex napisał/a:
Witaj Marta Alex się kłania i całuje rączki! Jaki obszerny wstęp. Takie lubię uśmiech Nazywam się Mateusz, mam 17 lat. Uczę się w liceum na profilu psychologicznym. Interesuję się przedmiotami ścisłymi z zakresu biologii, chemii. Kocham czytać, czytać i jeszcze raz czytać. Moją bolączką jest kupywanie, a nie wypożyczanie książek. Nienawidzę wypożyczać książek z biblioteki, gdyż większość z nich jest zniszczona, przez co odechciewa mi się nawet do nich zaglądać. W wolnych chwilach odprężam się przy jakiejś dobrej muzyce. Zazwyczaj puszczam ją z ulubionych playlist na serwerze Spotify albo YouTube'ie. Co do mojego ulubionego gatunku, to nie mam żadnego. Bardzo uwielbiam musicale. Jednym z moich ulubionych jest musical "Wicked", a utwór Defying gravity to mistrzostwo. Polecam ci, byś zobaczyła ten cover, jest po prostu genialny. Klubu Winx już w ogóle nie oglądam, ale moim serduchu pozostaje dobry sezon 3. Moją ulubioną czarodziejką pozostaje Layla, ale ogromną sympatią darzę Florę. Myślę, że najbardziej podstawowe informacje zostały przeze mnie już przedstawione. Życzę ci miłego pobytu ;]]


Dziękuję serce . całus


"Chcąc być łagodnym, okrutnym być muszę"

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :D
~Wiktor
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-03-2017 08:11
Witam, witam i panią o zdrowie pytam...
Cześć! Ja jestem Wiktor i witam cie bardzo serdecznie wśród Winxbloggerowiczów. Mam 13 lat. Interesuję się trochę motoryzacją. Na WB siedzę od ponad roku, było kilka wzlotów i upadków w moim wykonaniu. Jestem nielubiany przez rówieśników. Jednak ktoś w końcu coś we mnie ujrzał, a ta osoba to śliczna trzynastolatka. Także dobrze nam się układa w związku. Z Winxa lubię znienawidzonych przez wszystkich Bloom i Sky'a, ale też sympatią darzę Florę. Fajną fryzurą miałaś na zdjęciu kilka postów wyżej. Nie mam pytań. Baw się dobrze.
A na koniec... Rączki całuję.


60667462 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :D
~Mirta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-03-2017 12:41
Wiktor napisał/a:
Witam, witam i panią o zdrowie pytam...
Cześć! Ja jestem Wiktor i witam cie bardzo serdecznie wśród Winxbloggerowiczów. Mam 13 lat. Interesuję się trochę motoryzacją. Na WB siedzę od ponad roku, było kilka wzlotów i upadków w moim wykonaniu. Jestem nielubiany przez rówieśników. Jednak ktoś w końcu coś we mnie ujrzał, a ta osoba to śliczna trzynastolatka. Także dobrze nam się układa w związku. Z Winxa lubię znienawidzonych przez wszystkich Bloom i Sky'a, ale też sympatią darzę Florę. Fajną fryzurą miałaś na zdjęciu kilka postów wyżej. Nie mam pytań. Baw się dobrze.
A na koniec... Rączki całuję.

Mnie nigdy nie lubili, najważniejsze aby się nie przejmować mruga . W pewnym momencie swojego życia polubiłam to kim jestem, swoją wyjątkowość. Jak ktoś mnie nie lubi- jego strata. Byłam także bardzo pesymistyczna przez całe gimnazjum, ale od liceum mam wyzwanie aby wynajdywać w każdej złej rzeczy jedną dobrą i się nią cieszyć szeroki uśmiech .
Nie przejmuj się tym, społeczeństwo nie kończy się na szkole. Znaleźć przyjaciół można naprawdę wszędzie.
Hakuna Matata i do przodu!


"Chcąc być łagodnym, okrutnym być muszę"

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :D
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-03-2017 13:41
Cześć Marto! Ja jestem Speksa, tak naprawdę Zuzanna i mam 16 lat. Winx oglądam od dawien dawna, to jedna z moich ulubionych bajek dzieciństwa. Najnowsze sezony zaczęły mnie jednak zwyczajnie nudzić.
Kocham oglądać seriale, anime, czytać książki i mangi. Czasem gram w gry, robię grafikę. Od jakiegoś czasu interesuję się też sztuką. Jestem straszną pesymistką z syndromem calineczki. Uwielbiam słuchać muzyki, znajdować przypadkiem nowe piosenki, biegać, pływać, jeździć na rowerze. Nie lubię poznawać nowych ludzi, nie lubię zmian i niespodzianek. Zazdroszczę ludziom, którzy mają marzenia i wiedzą co chcą robić w życiu.
Ale poważnie się zrobiło XDD. W każdym razie miło mi Cię poznać, życzę miłego pobytu na wb! Gdybyś miała jakiekolwiek pytania to wal śmiało.

Ps. Koty to najlepsze zwierzęta.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :D
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-03-2017 16:22
Hej. Ja jestem Radi. Mam 21 lat. Na WB jestem już ponad 3 lata. Nie oglądam już Winxa jak kiedyś, ale zrobiłem wyjątek dla WOWa, którego właśnie skończyłem. Tylko stare sezony to był prawdziwy Winx, a teraz to już nie to samo. Bardzo lubię science-fiction, dlatego głównie oglądam seriale i filmy o tej tematyce. Moim największym hobby są gry planszowe i wszystko co z nimi związane. Aktywnie biorę udział w wielu wydarzeniach, jeżdżę na turnieje i eventy do innych miast, pomagam w testach i nauczam gier innych. I tu moje pytanie: Czy grasz w coś? Jak tak to w co?
Poza tym życzę ci miłego pobytu na WB i niech moc będzie z tobą. mruga
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :D
~Mirta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-03-2017 00:25
Speksi napisał/a:
W każdym razie miło mi Cię poznać, życzę miłego pobytu na wb! Gdybyś miała jakiekolwiek pytania to wal śmiało.

Ps. Koty to najlepsze zwierzęta.

Mi ciebie również. Zgadzam się, koty są the best! śliniak :haha:



Radi napisał/a:
Tylko stare sezony to był prawdziwy Winx, a teraz to już nie to samo. Czy grasz w coś? Jak tak to w co?
Poza tym życzę ci miłego pobytu na WB i niech moc będzie z tobą. mruga

Zgadzam się w 100%, nowe Winx to już nie to. Ja oglądam tylko i wyłącznie z sentymentu, ale wiem, że nie każdy się przemoże... Nowe odcinki są bardzo szablonowe, tandetne i nudne zdezorientowany .
Jeśli chodzi o gry planszowe, to moją ulubioną na zawsze pozostanie "Monopoly" :haha: . W jakieś "poważniejsze" gram rzadko, jak już, to głównie w "Potwory w Tokio" i "Nowy Jork 1901" przewraca oczami .
Jeśli chodzi o gry komputerowe, to nigdy mnie do nich jakoś szczególnie nie ciągnęło, maksimum mojego "gamingu" są Simsy cz. 2-3 lol .
Żyj długo i pomyślnie! (team Star Trek forever gwizdze )


"Chcąc być łagodnym, okrutnym być muszę"

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :D
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-03-2017 15:58
Cześć, Mirta!
Jestem Victoria, ale większość mówi mi Vic. Naprawdę mam na imię Emilia i jestem na WB już spory kawałek czasu. Kilka lat temu uwielbiałam Winx'a, aczkolwiek obecnie nie łączy mnie z nim za wiele. Moją ulubioną czarodziejką była Stella, chociaż Bloom także, właściwie każda wróżka była fajna w niektórych momentach. Tak ogólnie to lubię pisać opowiadania, czytać, oglądać seriale, no i jestem uzależniona od muzyki, zawsze musi lecieć jakaś piosenka, nie mogę nawet bez tego usnąć. Osoby wyżej zadały Ci już pytania, więc nie będę dokładać, nie mam nawet pomysłu xD. Jeśli jednak chciałabyś popisać, to śmiało możesz się do mnie odezwać. Miłego pobytu!~


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej :D
~Mirta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-03-2017 17:23
Victoria napisał/a:
Osoby wyżej zadały Ci już pytania, więc nie będę dokładać, nie mam nawet pomysłu xD. Jeśli jednak chciałabyś popisać, to śmiało możesz się do mnie odezwać. Miłego pobytu!~

Dziękuję bardzo serce.

Na forum prosiłabym o trochę dłuższe wypowiedzi ;>. //Luna


"Chcąc być łagodnym, okrutnym być muszę"


Edytowane przez Lunaris dnia 27-03-2017 18:58
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
13:52:01 29.03.2024
Siostra mi zmarła :cry:
~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.