Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

WinxBlogger- portal internetowy
Przywitaj się
❧  Przywitaj się wg Mr_Magiczny  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorPrzywitaj się wg Mr_Magiczny
~Mr_Magiczny
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-01-2017 21:12
Hej. Jestem Mr_Magiczny (jak możecie zobaczyć po moim nicku). Z góry przepraszam za wszelkie błędy, które tutaj popełnię, ale każdemu się zdarza. Jestem nastolatkiem (tak, płeć męska) i lubię oglądać Winx Club. Wiem, że to trochę dziwne, że chłopak i Winx, ale tego nie da się wytłumaczyć.
A więc:
1. Lubię czytać książki najbardziej z serii ,,Harry Potter", ale nie lubię czytać lektur szkolnych xd.
2. Lubię oglądać filmy, nie mam ulubionego.
3. Lubię wszystkie Winx, ale jakoś od 6 sezonu nie lubię Stelli, stała się taka dziecinna, ale po obejrzeniu spin-offu naprawdę ją polubiłem.

Nie wiem, co jeszcze mogę powiedzieć, jak chcecie to zadajcie mi jakieś pytania. Z chęcią na nie odpowiem. uśmiech

Poprawiłem kilka zdań, ponieważ przecinki i kropki się w nich gdzieś zgubiły. :>. //Alex
Edytowane przez Alex dnia 16-01-2017 21:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przywitaj się wg Mr_Magiczny
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-01-2017 21:18
Mnie już poniekąd poznałeś, ale wpiszę się ci jeszcze oficjalnie. Jestem Stellka. Mam prawie 18 lat. Na WB jestem ponad 4 lata(ale to zleciało). Wiek nie jest tu istotny, płeć też nie. Grunt to się zaaklimatyzować i zbliżyć się do kilku osób. Chętnie służę pomocą jak już pewnie zauważyłeś. Miło cię tu gościć, bo tylko szlachta ma tu konto, jak lubimy mawiać. Kilka pytań: ile dokładnie masz lat? Nie wstydź się, najstarszy użytkownik ma chyba 25 lat, jak tu trafiłeś? Preferujesz jakieś konkretne gatunki filmowe?


Dziękuję, Zuza <3
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przywitaj się wg Mr_Magiczny
~Mr_Magiczny
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-01-2017 21:25
Hej Stellka, dzięki za przywitanie uśmiech.

No więc pytania:
Wieku nie podaję, ponieważ jestem czasami przez to niedoceniany :/. Mogę tylko powiedzieć, że ukończyłem Szkołę Podstawową uśmiech. Trafiłem tu z Googla, ponieważ szukałem jakichś nowości lub informacji o Winxie. Oczywiście wyskakiwały mi różne Winxowe Wikil, ale po nich był WinxBlogger.pl i powiedziałem sobie "a co mi tam sprawdzę co to za strona", no i tak się tu znalazłem. uśmiech Gatunki filmowe? Hm... zależy jaki mam nastrój, jak jak jestem zły, smutny i w ogóle, to oglądam sobie komedie, które mnie rozśmieszają.

Zdanie kończymy kropką. I czytaj post przed publikacją. //Alex
Edytowane przez Alex dnia 16-01-2017 23:43
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przywitaj się wg Mr_Magiczny
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 16-01-2017 21:38
Witaj. Nazywam się Alex. Ale naprawdę mam na imię Mateusz. Mam 16 lat. Uczę się 1 pierwszej klasie liceum. Interesuję się biologią (w przyszłości chcę być nauczycielem tego przedmiotu). Lubię i kocham czytać książki. Najbardziej uwielbiam zanurzać się w fantastyce. Dla przykładu w ostatnie wakacje pochłonąłem całą sagę "Harry Potter". Teraz przyszła pora na "Hobbita", jednak najpierw muszę skończyć "Zemstę". Ale co tam o mnie. Życzę ci miłego pobytu.




(c) Krejzi moja złota serceserceserce
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przywitaj się wg Mr_Magiczny
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-01-2017 22:00
Witaj panie magiczny (swoją drogą fajny nick)
Ja jestem MrDark - fan Winx i nowych technologii, o dziwo też facet, i to z tych starszych na tym portalu język
Nie wiem, co o sobie powiedzieć, jak masz pytania do mnie to pisz śmiało! Często tu jestem w dziale pomocy i w Encyklopedii.
Hm, ja spytam tylko, czy coś rysujesz.
Pozdrawiam i życzę miłego pobytu ;]]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przywitaj się wg Mr_Magiczny
~Mr_Magiczny
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-01-2017 22:36
Alex, witaj! Fajnie poznać jakiegoś moderatora :D. I to jeszcze chłopaka :D. Co do biologii to ja jej kompletnie nie rozumiem xd, to przedmiot z którego jestem najsłabszy xd. Dziękuję za powitanie.

MrDark, witaj! Dzięki, twój nick też jest fajny uśmiech. O proszę kolejny facet, XD Jak będę potrzebował pomocy to na pewno zwrócę się do tych tematów, dzięki uśmiech
Wiesz, właśnie zaczynam rysować jakieś rysunki, ale jestem kompletnym nowicjuszem :P
Dzięki za przywitanie!
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przywitaj się wg Mr_Magiczny
~Skeni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-01-2017 23:24
Ta bada bum.... Kolejny chłopak...
Cześć! Jestem Skeni (dla przyjaciół Skenio, Skeniś...) Mam 18 lat. Ogólnie rzadko piszę w tych tematach, ale ten mnie jakoś tak przyciągnął. Miło mi powitać Cię wśród naszej społeczności. Mam nadzieję, że będzie Ci tu dobrze.
Jeżeli chodzi o mnie to uwielbiam śpiewać. Nieważne kiedy, nieważne gdzie, zawsze sobie coś pod nosem nucę. Kocham też język angielski. Należę do WinxBlogger'owej grupy tłumaczy. Po trosze zajmuję się też pisaniem opowiadań, ale nie idzie mi to tak dobrze jak śpiewanie. Uwielbiam za to czytać książki. Najczęściej jest to sci-fi i adventure. Również podobnie jak Alex przeszedłem przez całą sagę o Harrym Potterze. Prowadzę na stronie Pogotowie matematyczne, jeżeli będą kłopoty, pisz! Postaramy się pomóc.
Cóż... chyba tyle jeżeli chodzi o moją osobę. Pozwolisz że zadam ci kilka pytań?

1. Czy spełniasz się w jeszcze jakieś formie artystycznej oprócz rysunku?
2. Co skłoniło Cię do zainteresowania się Winxem?
3. Jak tam pierwsze wrażenia?


~Skeni~

(c) by IcyJus, prezent na osiemnastkę (23.12.16)

Zapraszam na:
Blog z opowiadaniami
Moje Śpiewy
Podkłady instrumentalne
Wattpad "Detroit: w pogoni za tożsamością"
Edytowane przez Alex dnia 16-01-2017 23:38
50002892 opowiastkapl.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przywitaj się wg Mr_Magiczny
~Mr_Magiczny
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-01-2017 07:00
O, kolejny chłopak :D. Hej, Skeni!
Z matematyką raczej nie mam problemów, ale jak coś to pewnie tam napiszę, dzięki!

1. Zapomniałem napisać, że też uwielbiam śpiewać <3. Chciałbym jeszcze się nauczyć tańczyć, ale to kiedy indziej xd.
2. Hm... z tego, co pamiętam, przyciągnęła mnie reklama Winx Club w telewizji, więc postanowiłem sprawdzić, co to jest. Tak obejrzałem pierwszy odcinek, a potem następny i następny xd.
3. Ale pierwsze wrażenie na stronie, na serialu, na tobie XD? Rozpisałbym się, ale spieszę się do szkoły :/.

Tak czy inaczej, dziękuję za przywitanie!
Edytowane przez Nami dnia 17-01-2017 09:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przywitaj się wg Mr_Magiczny
~Lau
Moderator

avatar
Dodane dnia 17-01-2017 13:10
Cześć,
z tej strony Lau, ale można mi mówić Phoenix, nie obrażę się ;P Mam prawie 17 lat.
Uwielbiam fantastykę, "Harry'ego Pottera" czytałam kilka razy, jestem też molem książkowym, a moja ulubiona seria to "Zwiadowcy". Jak już mogłeś zauważyć po zestawie, mam lekkiego fioła na punkcie Marvela, a zwłaszcza w wydaniu MCU. Moim ukochanym serialem są "Agents of S.H.I.E.L.D." Zajmuję się grafiką komputerową związaną z kreskówkami już jakieś 3 lata. To może tyle o mnie.
Nie będę Cię zasypywała pytaniami, już dosyć Ciebie nimi zasypali xD Jak coś, służę pomocą. ^^

Witaj na WinxBlogger!


Opowiadania: Kryształ Soldenu
dA|Wtt
nie? http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przywitaj się wg Mr_Magiczny
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-01-2017 16:07
Hej!
Ja jestem Speksa, mam 16 lat. Winxem interesuję się od dawien dawna, moimi ulubionymi czarodziejkami są Musa i Flora. Z czasem serial zaczął mnie nudzić, ale uważam, że wow naprawdę uratował Winxa. To o wiele wyższy poziom i od razu milej patrzy się na przygody naszych czarodziejek. Uwielbiam oglądać anime, seriale, czytać mangi i książki. Poza tym trochę graficzę i interesuję się sztuką, czasami gram w gry.
Nie będę się o sobie rozpisywać, życzę Ci miłego pobytu~



Edytowane przez Speksi dnia 17-01-2017 16:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przywitaj się wg Mr_Magiczny
~Olalaxd
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-01-2017 16:47
Cześć! Jestem Ola, mam 14 lat. Moją pasją jest muzyka, głównie to uczę się gry na keyboardzie i wokalu. Lubię także trochę porysować i czytać książki fantastyczne lub współczesne, jeśli to dobra nazwa. Uwielbiam dzieła Ewy Nowak, polecam. Lubię komedie, trochę horrory i fantastyczne. Moją ulubioną z Winx jest Layla, choć bardzo jestem podobna do Musy z pasji do muzyki i charakteru (dlatego takie profilowe). Nie wstydź się tego, że jesteś chłopakiem i lubisz taką, a nie inną bajkę. Każdy lubi co innego uśmiech
Zgadzam się z tobą, a propo Stelli, jaka jest w 6 sezonie a jaka w spin-offie.

Nie mam żadnych pytań do ciebie, ale ty śmiało możesz pytać. Jeśli chcesz, to możesz do mnie napisać na PW. Pozdrawiam

Uważaj proszę na literówki, przecinki i końcówki wyrazów - zwłaszcza tych, które kończą się na "ę". ~Lau


,,Człowiek rodzi się po to by żyć, a nie po to by przygotowywać się do życia"~Borys Pasternam

Blog o Lolirock
Edytowane przez Lau dnia 17-01-2017 19:12
http://lolirockers.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przywitaj się wg Mr_Magiczny
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-01-2017 18:06
Hej!
Jestem Radi. Tak, kolejny chłopak mruga. Mam 21 lat. Jak widzisz z przywitaja facetów tu nie brakuje. Na WB siedzę już 3 lata, więc całkiem długo. Jestem też nowym organizatorem RPG. Ja już nie oglądam Winx'a tak jak kiedyś bo poziom się obniżył, zwłaszcza w nowych sezonach, oprócz WOW'a którego okazyjnie sobie włączę. Moimi zainteresowaniami są gry planszowe i wszystko co z nimi związane oraz science-fiction. Harry'ego też lubię, też przeczytałem książki. Mam pytanie:
Która część Harry'ego Potter'a jest twoją ulubioną?
Czy grasz w jakieś gry planszowe?
No i życzę ci miłego pobytu na naszym Winxblogger.
Edytowane przez Radi dnia 17-01-2017 18:06
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przywitaj się wg Mr_Magiczny
~Mr_Magiczny
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-01-2017 18:21
Lau (Phoenix), witaj! :D Miło poznać kolejnego moderatora. Nie wiem co jeszcze napisać xd. Pozostało mi tylko podziękować ci za przywitanie mnie uśmiech, więc dziękuję! :D

Speksi, witaj! Zgadzam się z tobą co do Wow'a, nie mogę się doczekać kolejnych przygód czarodziejek na poziomie tych nieco starszych fanów xd. Dziękuję za powitanie!

Olalaxd, witaj! Ja także lubię bardzo fantastykę uśmiech. Co do filmów to także lubię komedie, horrory i fantastyczne uśmiech. Ja także uczę się wokalu, ale nie wiem czy można się go nauczyć, trzeba go jakby odkryć xd. Co do instrumentu to próbuję uczyć się gry na gitarze. Dziękuję za powitanie!

Radi, hej! Cieszę się, że poznaję tutaj wielu chłopaków xd. Także lubię science-fiction.
1. Z filmów to Zakon Feniksa <3, a z książek... raczej Insygnia Śmierci, ale jakoś mnie książki mniej wciągają, niż filmy :P.
2. Czasami gram w jakieś gry planszowe, ale to albo ze znajomymi, albo z rodziną, ale to rzadko :/.
Dziękuję za powitanie!
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przywitaj się wg Mr_Magiczny
~Light
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-01-2017 19:22
Cześć. Mr_Magiczny. Jestem Marta. Chodzę do sportowego gimnazjum. Jestem dosyć nowa, bo dopiero od kilku tygodni mam konto na WB. Także lubię fantastykę, a mój ulubiony autor to Rick Riordan. Szczególnie lubię serię o Percym Jacksonie. W wolnym czasie lubię czytać książki. Też nie lubię lektur, w sumie nie znam osoby, która by je lubiła xd. Przeczytałam Harrego Pottera, jednak wyjątkowo wolę film niż książkę o nim. Moją ulubioną czarodziejką jest Layla, ponieważ ma podobne zainteresowania do mnie.
Mam dwa pytania do ciebie:
Jaka jest twoja ulubiona książka oprócz Harry'ego Pottera?
Którą czarodziejkę z Winx lubisz najbardziej?
Edytowane przez Cattie dnia 17-01-2017 19:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przywitaj się wg Mr_Magiczny
~Mr_Magiczny
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-01-2017 19:36
Hej, Light! Także lubię serię o Percym Jacksonie, ogólnie to zarówno filmy przygodowe jak i książki przygodowe lubię (zapomniałem dodać xd). Także bardziej wolę filmy niż książki Harry'ego Pottera. uśmiech
1. Wiesz, nie mam ulubionej książki, to zależy jaki mam nastrój, czasami potrafię się z dnia na dzień przestawić na całkiem inny gatunek :P.
2. Moja ulubiona czarodziejka? Hm... wszystkie są fajne w serialu i trudno mi ocenić, bo w sumie trochę dawno serialu Winx Club nie oglądałem. Ostatnio oglądany przeze mnie serial z Winxów to był WOW i tu mogę powiedzieć, że moją ulubioną była Musa, a tak ogólnie to też lubiłem Roxy w 4 sezonie :D.
Dzięki za powitanie!


#WoW
Avatar (c) Ja :P
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przywitaj się wg Mr_Magiczny
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-01-2017 19:37
Cześć, Magiczny! :> Jestem Cat, tak naprawdę nazywam się Wiktoria i... też, jak do tej pory, ukończyłam jedynie podstawówkę, więc nie masz się czym przejmować! Jest tutaj wiele osób, które mają jedynie -naście lat, ale to nie stanowi żadnej różnicy pomiędzy tymi starszymi.
Najczęściej słucham muzyki, przy tym często sobie tańczę albo śpiewam (to drugie szczególnie mi nie wychodzi, mój śpiew śmiało można porównać do darcia się kotów). Czas wolny najczęściej spędzam okupując laptopa czy też klikając całymi dniami coś na telefonie. Czytanie książek również należy do moich ulubionych zajęć, niestety nie mogę już poświęcić temu dużo czasu. Staram się coś tam zrobić na dodatkowej plastyce, ale mam dwie lewe ręce i kiepsko mi to idzie. Lubię też poznawać nowe osoby, więc jeśli kiedyś nudziłoby Ci się, możesz napisać do mnie na PW albo na GG ;)
Po ilości postów myślałam, że będzie tutaj więcej pytań. Skoro nie ma ich zbyt dużo, sama jakieś zadam:
- Jakich utworów najchętniej słuchasz?
- Czy istnieje danie, które mógłbyś jeść dosłownie w kółko?
- Jakie kreskówki oprócz Winx chętnie oglądasz?
Miłego pobytu! ^^


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przywitaj się wg Mr_Magiczny
~Mr_Magiczny
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-01-2017 19:53
Cześć, Cattie! Wow, już trzeciego moderatora poznaję :O. Wiesz ja robię dokładnie to samo jak słucham muzyki, ale teraz często tego nie robię, bo mam jakieś chore gardło i wgl nie mogę mówić głośno, ale taniec nie wymaga słów... :D. Ty lubisz poznawać nowe osoby, a ja jestem raczej nieśmiały, wolę jak to ktoś pierwszy do mnie zagaduje. Tuta akurat to nie jest kwestia odwagi czy coś w tym stylu xd.
1. Hm... ostatnio rzadko słucham muzyki, bo próbuję skupić się an nauce, ale ostatni utwór, który zapadł mi w pamięci to Selena Gomez - ,,Kill Em With Kindness" (nwm czy to się tak pisze xd), moja kuzynka mi go przedstawiła i go od razu polubiłem xd.
2. Tutaj pewnie większość osób wymieniała jakieś fast foody, albo inne nie zdrowe rzeczy, a ja bym jadł SAŁATKĘ OWOCOWĄ, nie wymaga dużego wysiłku do zrobienia, a satysfakcja z tego ukazuję się dopiero w smaku xd. #PolecamMagdaGessler
3. Ostatnio jakoś się wkręciłem do kreskówek dla młodszej publiczności np. ,,Mirakulum" itp. Z góry przepraszam jak coś źle piszę xd. Co do samych kreskówek właśnie to ich aż tak dużo nie oglądam, raczej siedzę na grach, ale no to takie coś oglądam. Może jestem jakiś dziwny no, ale taki jestem XD.
Dziękuję za przywitanie!


#WoW
Avatar (c) Ja :P
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przywitaj się wg Mr_Magiczny
~Bloom Sporx
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-01-2017 22:22
Witaj, Mr_Magiczny!
Jestem Zuzia i niedługo będę miała 14 lat. Winx interesuję się odkąd pamiętam, a moją ulubioną czarodziejką jest Bloom <3 (co pewnie już zauważyłeś).
Bardzo lubię rysować, czytać książki i słuchać muzyki. Mam do Ciebie kilka pytań:
1. Ulubiony sezon Winx?
2. A transformacja?
3. Ulubiony rodzaj muzyki?
4. Co najczęściej rysujesz?
To chyba wszystko mruga. Jeśli potrzebujesz pomocy lub chcesz porozmawiać, możesz napisać do mnie na PW.
Pozdrawiam uśmiech!
Edytowane przez Cattie dnia 17-01-2017 22:46
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przywitaj się wg Mr_Magiczny
~Nami
Moderator

avatar
Dodane dnia 18-01-2017 07:11
Hej :>. Jestem Nama, naprawdę mam na imię Ala. Lubię pisać opowiadania i czytać książki, zwłaszcza przygodowe. W wolnych chwilach słucham muzyki, głównie k-popu. Winxa oglądałam już w dzieciństwie, chociaż ostatnio nie poświęcam mu wiele uwagi, ponieważ 7 sezon był porażką i trochę mnie zniechęcił. Moją ulubioną czarodziejką jest Flora, a sezon 3.
Mam do Ciebie pytanie: czy masz zwierzątko? Jeśli tak, to jakie?

To tyle ode mnie. Jeżeli będziesz czegoś potrzebował, to napisz na PW lub GG :>. Miłego pobytu!


55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przywitaj się wg Mr_Magiczny
~Mr_Magiczny
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-01-2017 09:54
Witaj, Zuzia! Od razu przejdę może do pytań :P:
1. Moim ulubionym sezonem, jest sezon 4. Lubię transformacje z tego sezonu i nową postać, czyli Roxy.
2. Tutaj mam dylemat, bo lubię kilka transformacji i nie potrafię powiedzieć, która z nich jest taką najlepszą z najlepszych - Believix/Harmonix/Dreamix/Enchantix, ale jeszcze trzeba poczekać na polską wersję Dreamixu i wtedy może się wszystko zmienić uśmiech.
3. Z muzyką jest podobnie jak z filmami i książkami - to zależy od nastroju, jednak jak mam wybrać to wolę Pop xd. Tak dance-pop xd.
4. Najczęściej rysuję jakieś postacie. Szczerze, to nawet nie wiem co rysuję. Jak mam inspirację do czegoś to po prostu to rysuję uśmiech.
Dziękuję za powitanie!

Hej, Nami! Kolejny moderator :P. Co do 7 sezonu to mnie też zniechęcił, ale właśnie mi się przypomniało, że film ,,Tajemnica morskich głębin" był jeszcze gorszy i jak Stella powiedziała tekst o Justinie Bieberze to normalnie wyłączyłem telewizor i aż chciałem wywalić go przez okno! Zepsuli ten film. 7 sezon jakoś zniosłem, bo przynajmniej Tynix był, ale w PL wersji... no comment xd.
Nie, nie mam zwierzątka, miałem kiedyś kota, ale bardzo chciałbym mieć psa uśmiech.
Dziękuję za przywitanie!


#WoW
Avatar (c) Ja :P
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
13:52:01 29.03.2024
Siostra mi zmarła :cry:
~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.