Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,050
 Najnowszy Użytkownik: ~Betty
Dzisiejsi Solenizanci
julitka0148625

Kącik beauty
Włosy
❧  Jaką masz fryzurę?  ☙

Strona 3 z 3 < 1 2 3
AutorRE: Jaką masz fryzurę?
~anulka_bloom
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-10-2016 11:06
Moje włosy są krótkie, aktualnie sięgają ramion. Można powiedzieć, że ostatnie cięcie je magicznie uzdrowiło. Stały się gęstsze i nabrały zdrowego połysku. Niestety, jak były proste i oklapłe, tak są dalej. Z tego też powodu codziennie staram się je podnosić różnymi piankami, czy suszarką. Ostatnio zrezygnowałam z grzywki, gdyż zaczęła mnie irytować. Teraz włosy najczęściej opadają wokół twarzy. Na co dzień nie związuję włosów, jednak są dni, gdy decyduję się na dobieranego, bądź wysokiego kucyka. Są w kolorze brązu, wpadają trochę w kasztan z lekko rozjaśnionymi końcówkami.


anulka_bloom

http://anulkabloom.deviantart.com
Edytowane przez Cattie dnia 03-05-2018 21:18
http://anulkabloom.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaką masz fryzurę?
~Sivlanaya
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-09-2017 19:00
Mam proste brązowe włosy, bez grzywki, odrobinę krótsze niż do ramion. Jeszcze niedawno mialam dość długie, około do połowy pleców i często wiązałam je w kucyka, rzadziej w jednego lub dwa warkocze, ale zaczęło mi przeszkadzać, że czasami ciężko było je rozczesać i musiałam je dość długo myć i wycierać (rzadko używam suszarki), więc zdecydowałam się na ścięcie włosów, z czego jestem zadowolona i dużo ludzi mówi mi, że w tej fryzurze wyglądam bardzo ładnie, nawet lepiej niż z dłuższymi. Nie mam zamiaru ich farbować czy kręcić (zresztą nigdy nie chciałam), podobają mi się takie, jakie są.


Awatar od Lunaris - dziękuję!
Edytowane przez Sivlanaya dnia 11-09-2017 19:02
Czy ktoś tego jeszcze używa?? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaką masz fryzurę?
~Lau
Moderator

avatar
Dodane dnia 11-09-2017 19:50
Nie napisałam tutaj jeszcze nic? Szok.

No dobrze, aktualnie mam włosy to talii, kiedyś miałam do pasa (czytaj do tych wakacji). Dodam może jeszcze, że są to ciemnobrązowe loki. I to nie loki-fale, tylko prawdziwie kręcone.
Z moimi fryzurami bywało różnie, do około czwartego-piątego roku życia ścinałam się na krótko, więc siłą rzeczy włosy były rozpuszczone. Potem jednak zaczęłam je zapuszczać, więc pojawiły się dwa kucyki, a następnie dwa warkocze. Rozpuszczone miewałam rzadko. Kiedy byłam starsza, gdzieś piąta-szósta klasa podstawówki, zredukowałam ilość warkoczy do jednego. Do tego cały czas miałam grzywkę. W połączeniu z lokami to był błąd.
Na przełomie drugiej i trzeciej gimnazjum zrezygnowałam z grzywki jako takiej, jednak pojedynczy warkocz pozostał. Ot, najwygodniej mi w nim było. Jednak, gdy okazyjnie miewałam, np. kok, to koleżanki mówiły mi, że ładnie wyglądam.
Po skończeniu gimnazjum doszły blond końcówki, które miałam przez rok. Później skróciłam włosy i aktualnie staram się chodzić w różnych fryzurach. Nadal najczęściej jest to warkocz, jednak dołączyły do niego kok oraz rozpuszczone włosy. Grzywki nie mam i mieć nie będę.

W przyszłe wakacje po cichu planuję zrobić sobie fioletowe pasemka, bądź fioletową "grzywkę", ale czy się uda? Zobaczymy.


Opowiadania: Kryształ Soldenu
dA|Wtt
nie? http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaką masz fryzurę?
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-09-2017 20:41
Mam długie i proste włosy w odcieniu ciemnego blondu, które sięgają mniej więcej do połowy mojego torsu. Są strasznie gęste i jak ich odpowiednio nie pielęgnuję, to żyją własnym życiem. Czasem kręcą się na końcach, i o ile nie wygląda to tak źle przy mojej obecnej długości, o tyle wygląda to bardzo źle, gdy nie jest ścięte na "zero" - a szczególnie z tyłu (miałem już i takie, i takie fryzury). Najlepiej czuję się z przedziałkiem z mojej lewej, wtedy przerzucam też resztę włosów również na lewo i spinam je w luźną kitkę. Sprawdza się to do szkoły, na jakieś wyjścia. Wygląda trochę jak "lazy, doesn't-care-girl" po kilku godzinach, ale nie przeszkadza mi to jakoś specjalnie. Jeżeli mam ćwiczyć albo siedzieć w domu, ewentualnie wyjść wyrzucić śmieci albo do przydrożnego baru na żarcie - spinam włosy z tyłu w kucyk, oczywiście zaczesując je do tyłu tak, żebym miał z nimi jak najmniej kontaktu. W końcu nie chcę ich jeść, a na dłuższą metę takie zwisające kosmyki ze wszystkich stron potrafią nieźle zirytować. Chodziłbym w takiej fryzurze na co dzień, ale że mam niekorzystne wysokie czoło, to wolę na jakieś większe wyjścia choć trochę je maskować.
Używam wielu specyfików, jednak od lat mam przypadłość wypadania zbyt dużej liczby włosów, mimo że ich objętość nie zmienia się wcale. Prawdopodobnie rosną tak szybko, jak wypadają i wszystko się nadrabia. Jest to poniekąd problematyczne, bo wystarczy, że przeczeszę włosy ręką i od razu mam na niej włos. Na szczotce codziennie też znajduje się pełno luźnych cieniutkich niteczek, które muszę codziennie stamtąd wyrzucać, bo inaczej zaplątują mi się w te "niewypadnięte" i rozczesywanie boli podwójnie. Milion razy tak było, że wpadł mi do jedzenia, a ja, nie wiedząc czyj on jest, odstawiałem posiłek, bowiem brzydzę się strasznie cudzych włosów. Myślę, że niedługo zdecyduję się je ściąć, bo czasami strasznie przeszkadzają, plus z tłustą cerą, na której wciąż jest trochę trądziku, zawsze są tłuste na drugi dzień. Oczywiście przez to muszę je codziennie myć.
No i warto dodać, że jestem chłopakiem, ale chyba każdy się skapnął po odmianie czasowników XD.




Strona | DeviantART | MyAnimeList

pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaką masz fryzurę?
~Veronica
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-09-2017 17:43
Mam kręcone włosy. Naturalny kolor to ciemny blond. Obecnie mam zafarbowane na ciemny brunet. W sumie mam zamiar wrócić do naturalnego i lekko je pocieniować, by widać było te loki. Ilekroć je rozczesze to mi się puszą! Dlatego rano nadaje im objętości sprejem i spinam w kucyka. Jak rozpuszczę tak po 4h to mam je nawet ładne. Zapomniałam dodać, że mówiąc kręcone, mam na myśli końcówki włosów.


"Be What you want to be not what others want to see" - Park Jimin

(c) Rebecca (awatar)
Edytowane przez Victoria dnia 07-10-2017 18:51
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaką masz fryzurę?
~Agatha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-10-2017 17:55
Kilka miesięcy temu ścięłam swoje włosy, które sięgały mi wtedy do pasa. Właściwie przez dwa miesiące urosły mi może z centymetr i dostają mi praktycznie do łopatek. Teraz są naprawdę odżywione i grube. Czasami rozdwajają mi się końcówki, ale poza tym są ok. O wiele lepiej mi w krótkich włosach. Łatwiej mi je też ogarnąć. Ale w sumie to chciałabym je zapuścić jeszcze parę centymetrów.
Najczęściej podpinam kilka pasm do góry lub związuję w małego kucyka, a reszta pozostaje rozpuszczona. Dosyć często robię kucyka, a rzadziej koka. Dodam jeszcze, że są jasnobrązowe i proste. Wkurza mnie jedynie to, że gdy pada deszcz, wokół twarzy tworzą się śmieszne loczki. Moje włosy nie są wybitnie piękne, ale je lubię.


"Jako dzieci wszystkiego się baliśmy: ciemności, potworów pod łóżkiem...
i modliliśmy się już o rano, aby te strachy sobie poszły.
Choć one tak naprawdę nie odchodzą"
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaką masz fryzurę?
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-01-2018 21:40
Nowy rok, nowa ja :pony: A że nie było mnie w tym temacie dosyć dawno, postanowiłam się udzielić.
Pod względem koloru nic się nie zmieniło. Wciąż jestem szatynką, może włosy mi odrobinkę ściemniały, ale przez widoczne pasemka - nie mam pojęcia, skąd one są na moich włosach, poważnie - nie widać tego aż tak bardzo. Czasem myślę o pofarbowaniu swoich włosów na jakiś inny kolor, ale boję się ich zniszczenia :/ Może kiedyś się na to zdecyduję.
Miesiąc temu ścięłam je do ramion, czego żałuję. Chciałabym mieć długie włosy, nawet jeśli narzekałam na nie przez wiele miesięcy (pociesza mnie to, że odrosną xD). Mogłabym robić z nimi wiele fryzur, jak na razie jest mi dosyć ciężko ze względu na to, że kosmyki mi się wymykają. Trudno, żeby nie, skoro są krótkie, haha.
Najczęściej zostawiam je rozpuszczone, jednak czasami zaplatam je w dobierane warkoczyki lub - tak jak ostatnio - po prostu związuję je w kucyk albo robię sobie małego koczka. To ze względu na to, że czasem brakuje mi rano czasu i dla mnie szybciej jest rozczesać włosy w szkole.
Co do pielęgnacji... głupio mi to przyznać, ale poza rozczesywaniem (a i tego nie robię codziennie) i ich myciem nie robię praktycznie nic. Z jednej strony uważam, że tego nie potrzebuję, gdyż ładnie mi się układają. Z drugiej, nah, czasami chciałabym im dodać trochę miękkości, jednak jestem za leniwa, by zrobić coś więcej xD
Tak podsumowując, mimo wszystko lubię swoje włosy, a kiedy mi odrosną, będę uwielbiać je jeszcze bardziej!


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaką masz fryzurę?
~BloomkaBloomixizi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-02-2018 02:58
Ja mam dość grube oraz dość gęste włosy. Przeważnie spięte w kok lub rozpuszczone. Mój naturalny kolor to blond.
Edytowane przez Rosette dnia 04-02-2018 13:28
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaką masz fryzurę?
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-05-2018 18:51
Pozwolę sobie dołączyć do dyskusji, gdyż z absolutnie nudnej fryzury stałam się posiadaczką (raczej) nietypowej fryzury ;w;

Kiedyś moja fryzurka była długimi włosami (mój naturalny kolor włosów jest hmm.. blond? Ciemny blond??) sięgającymi mniej-więcej poza biodra - hodowane przez jakieś 6-7 lat, zdążyły sobie ładnie urosnąć. Jednak w liceum (nie pamiętam już, czy w 2, czy 3 klasie) stwierdziłam, że w lato czuję się jakbym miała koc na plecach, a po spięciu włosów jakbym chodziła z turbanem na głowie (który też potrafił przygrzać). No i przyszła pora na fryzjera - ścięłam włosy na "chłopaka" zostawiając ciut dłuższe włosy z tyłu głowy, aby móc wiązać malutkiego kucyka. Chodziłam sobie tak przez jakiś czas, aż jakieś pół roku temu stwierdziłam, że fajnie byłoby mieć takiego kucyka, ale dłuższego. Aktualnie ścinam włosy na całej głowie prócz właśnie tych z tyłu, które znajdują się "na dole". A chyba najłatwiej będzie, jak posłużę się obrazkiem - klik - do opisania stanu mojej czupryny (aktualnie te włoski z tyłu są już dłuższe, bo sięgają do łopatek, a rysunek jest sprzed kilku miesięcy) c:

Edit: gdyby ktoś się pytał, na co mi takie włosy - mogę mieć np. jednocześnie krótkie włosy i 2 cieniutkie warkocze - możliwości jest akurat wiele :3c


stary magiczny dziad
Edytowane przez Carla dnia 02-05-2018 18:52
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.